To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Wspomaganie rozwoju YDP

boszka59 - 2008-02-21, 11:32
Temat postu: Wspomaganie rozwoju YDP
Nie wiem czy o tym programie już ktoś nie pisał ale nie mogę znaleźć.
Wspomaganie Rozwoju http://www2.ydp.com.pl/yd...ie-rozwoju.html
Można zainteresować nim osrodki. Sprawdziłam przydatnośc, Adasiowi się podoba.
Program składa się z 4 płyt. Każda na inną porę roku. Tosia , dziewczynka przeprowadza dziecko przez zagadnienia właściwe dla danej pory i te wspólne dla całego roku.Cena dość wysoka ale jest to produkt objęty dofinansowaniem.

stokrota - 2008-02-21, 12:07

ta strona boszko się nie otwiera :-? ale znalazłam ją inaczej:

link do strony polecanej przez boszkę

bardzo mi się ten program spodobał i z opisu, i z pokazowej lekcji :spoko: , wydaje mi się dobry dla młodszych, są na tej stronie też inne ciekawe programy dla dzieci...

boszka59 - 2008-02-21, 12:24

Dzięki Stokrotko, ja to troszkę taki komputerowy matołek.
Programy ich są świetne. Ja mam Mówiące Obrazki, Logo gry i właśnie to wspomaganie.Pracujemy narazie na Obrazkach i zimowym wspomaganiu. Jest ok.

Lusi - 2008-02-21, 13:57

Boszko, a jaki jest koszt takiego cuda?
boszka59 - 2008-02-21, 14:14

Niestety dość wysoki, 1999 PLN. Ja mam u nich 15% zniżki - to trochę mniej. Można się ubiegać o dofinansowanie.
Lusi - 2008-02-21, 20:23

:shock: O matko, rzeczywiście bez dofinansowania ani rusz. Dobrze, jeśli dołożą do tego. Wygląda na fajną pomoc edukacyjną.
kabatka - 2008-02-21, 21:29

Posty o dofinansowaniu do pomocy edukacyjnych są :arrow: tutaj>>
asia14 - 2008-02-21, 22:41

Na programie YDP "Wspomaganie rozwoju" w przedszkolu pracujemy od października i rewelacyjnie się sprawdza. Dzieci bardzo chętnie wspopracują i ćwiczą reaugują na poleceniach. ćwiczą koncentrację uwagi, spostrzegawczość koordynację sluchową itp.a
Julia dostala wspomaganie wraz z programami z dofinansowania z programu PEGAZ 2003. Przyznaję, iż kontynuoowanie terapii w domu i w przedszkolu na tym programie daje bardzo dobre efekty.

kabatka - 2008-02-21, 22:49

Asiu zajrzyj proszę :arrow: tutaj>> :-)
asia14 - 2008-02-24, 22:40

Kabatko zaglądałam do tamtego wątku a także wypowiadałam się tam.
Co do tego programu to pracujemy na nim w domu i w przedskzolu i widć już korzyści więc ja jestem z niego zadowolona.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group