To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wady serca - Cewnikowanie serduszka

natan - 2008-12-19, 11:43

:brawo: :brawo: :brawo: Natalko
BeataR - 2008-12-20, 18:59

Nie wszystko poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Niestety pierwsze nocy na naszej sali wymiotował chłopiec. Dopiero jak Natalka pojechała na cewnikowanie udało się nam ją przenieść do innej sali, ale chyba już za poźno. Niby oficjalnie nie stwierdzili rotawirusa, ale myślę, że nie chcieli sanepidu. Jeszcze we wtorek po cewnikowaniu dobrze się czuła, ale we środę już gorzej. Wypisaliśmy ją po konsultacji z rodzinna kardiolożką. Już trzeci dzień ma biegunkę, gorączka spadła i nie wymiotuje, ale dół się utrzymuje. Macie sposoby na rota??? Wiem, że to zły wątek, ale się martwię. My z mężem też załatwieni na amen. Ale my sobie poradzimy.
Grażyna O. - 2008-12-20, 20:20

Beata poczytaj - tutaj jest o :arrow: Rotawirusie .
izab - 2008-12-20, 20:29

Natalka za Natalkę trzyma kciuki,niedaj się!
djulia - 2008-12-20, 23:37

Przykro mi że tak się skończył Wasz pobyt na kardiologii ale mnie to nie dziwi bo na tym oddziale to standard, tam mają wiecznie rota z którym nie potrafią sobie poradzić i trzeba naprawdę mocno się pilnować żeby nie złapać, moja córka była w ubiegłym roku jedynym dzieckiem na oddziale bez rota,
Pamiętajcie że mała musi dużo pić i wszystko w domu należy dezynfekować i myć, w aptece są specjalne płyny np. Milton

BeataR - 2008-12-23, 19:14

Jednak Natala to szczęściara, albo mamusia , najważniejsze, że wychodzi już na prostą. ma apetyt i powoli uspokaja się żołądek. Nasze też ;-)
izab - 2009-01-02, 18:17

W samiutki sylwester przyszły wyniki badań ,mała jest skierowana na operacje .
Oczekuje w kolejce i jest na liście 94 - termin gdzieś koło lata.nawet się ucieszyłam że jeszcze nie, mamy jeszcze troche co prawda nerwów i tak dalej ale z drugiej strony widać niejest z nią tak źle jak malowali na początku ,a do lata jescze będzie więkrza i silniejsza. :-)

BeataR - 2009-01-06, 20:55

A u nas też termin jakby z marsa. Niby tętnice się zwężaja, nawet ta którą poszerzali przy pierwszej operacji. Prawej płucnej nie mogli ocenić, dopiero po otwarciu klatki, czyli generalnie nie najlepiej, zakwalifikowana do operacji ale mamy się dowiadywać dopiero w kwietniu. Z pierwszą operacją to nas cisnęli a teraz jakby sobie odpuścili. I nawet opisu cewnikowania nie dali, tylko suche fakty.
djulia - 2009-01-06, 22:15

Dzwońcie, dzwońcie i odwiedzajcie kardiochirurgię żeby wam z kwietnia nie zrobił się wrzesień :-?
BeataR - 2009-01-07, 16:18

oj, upierdliwa to ja potrafię być ;-)
Basia - 2009-01-08, 09:51

I tak trzymać :spoko:
Trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki i ich serduszka :tak:

kasiula222 - 2014-07-31, 14:02
Temat postu: cewnikowanie serca
Dziewczyny czy którejś z was dziecko miało cewnikowanie serca ?? Moja mała właśnie przeszła przedwczoraj ten zabieg ale jest powikłanie nóżka jest niedokrwiona , lekarze zwiększyli dawkę leków tak się boję o nią że chodzić nie będzie mogła , ja sobie nie wyobrażam takiego życia ...
Roksanka - 2014-07-31, 15:02

My mieliśmy zamknięcie PDA poprzez cewnikowanie, u nas odbyło się bez komplikacji. Po zabiegu musiałam kontrolować nóżki czy jest prawidłowe krążenie.Jedno szczęście wszystko się udało i tego Wam też życzymy żeby wszystko wróciło do normy :spoko: :*
emilka - 2014-08-03, 22:35

Kasiu jak z tą nóżką ?
Magda2 - 2014-08-04, 06:13
Temat postu: Re: cewnikowanie serca
kasiula222 napisał/a:
Dziewczyny czy którejś z was dziecko miało cewnikowanie serca ?? Moja mała właśnie przeszła przedwczoraj ten zabieg ale jest powikłanie nóżka jest niedokrwiona , lekarze zwiększyli dawkę leków tak się boję o nią że chodzić nie będzie mogła , ja sobie nie wyobrażam takiego życia ...

Nasza historia była podobna a przeczytasz o niej
tutaj
Życzę dużo zdrówka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group