To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Spotkanie w fundacji "Zdążyć z pomocą"

groszek - 2008-04-21, 11:53

Sama się zgłosiłaś na ochotnika, czyż nie ;-)
Tak wygląda okładka książki nr3.

Aśka - 2008-04-22, 08:07

No patrz Aniu, że nie pomyślałam i nie wprosiłam się tak jak Ty. Zrozumiałam, że tylko dla rodziców z fundacji to jest. No ale kto pyta nie błądzi a ja nie spytałam i mam za swoje :oops:
Szkoda, pewnie bym przyjechała - Warszawa to jeszcze miejsce, gdzie nie mam tak daleko ;-)
Następnym razem piszę się :spoko:

boszka59 - 2008-04-22, 13:06

Ja też spoza fundacji.
Margola - 2008-04-22, 14:26

Preferowane osoby z Fundacji, ale spoza też można próbować
w ogóle jak się pozbieram, to napiszę, co trzeba zrobić, by dołączyć do Fundacji - nic nie kosztuje, a sporo można uzyskać pomocy - choćby takie spotkania, warsztaty, rehabilitacja...

groszek - 2008-04-22, 23:14
Temat postu: Integracja sensoryczna - Lista symptomów
Na konferencji dostaliśmy taką listę symptomów, które- jeśli występują u naszego dziecka - to powinniśmy je obserwować, czy się nasilają czy ustępują!



groszek - 2008-04-22, 23:17

Coś mi się dwa razy kliknęło i nie umiem usunąć wiadomości. W każdym razie można sobie powiększyć listę symptomów, klikając na nią!
Margola - 2008-04-23, 04:00

No, to moje dziecko ma połowę z tych symptomów. Hm. Nadruchliwość, częste obrażanie się, nie lubi żeby mu stać nad głową jak coś robi, odwraca znaki graficzne, podpiera głowę ręką, nie może usiedzieć, czyta od końca, ma kłopoty z lateralizacją...
karolina1 - 2008-04-23, 10:54

Oj do mojej Nicolki tez pasuje wiele z tych symptomów. :oops:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group