To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Fundacja "Zdążyć z pomocą"

linka_ns - 2015-10-26, 11:49

Napisałam do fundacji prośbę o refundacje fotelika i odpowiedzi brak. Posać nową czy czekać, bo teraz mają te rozliczenia 1%. Może dlatego nie odpisują.
aniak - 2015-10-26, 11:56

Poczekaj, teraz na prawdę mają dużo roboty :spoko:
groszek - 2015-11-06, 14:15

Ja też napisałam w sprawie refundacji drukarki . Od podań w sprawie refundacji jest pani m.dobrowolska@dzieciom.pl
niestety odpowiada z dużą zwłoką i jednym zdaniem.

Sprawdziłam pocztę po zalogowaniu się na subkonto w zakładce korespondencja. Mam zgodę na zakup drukarki!

linka_ns - 2015-11-06, 15:40

Dzięki za ten wpis, ja bym nie wpadła,żeby na stronie fundacji sprawdzać, czekałabym na maila. Też mamy zgodę na kupno fotelika.
aagatuss - 2016-02-16, 10:41

czy w ZzP refundują szczepionki? Do tej pory miałyśmy za darmo, ale nie wiem czy coś się zmieniło, czy to wina tego, że tym razem sama muszę kupić i fajnie gdybym mogła to zrefundować z subkonta
gosia196905 - 2016-02-16, 19:20

Szczepionki podlegają refundacji :tak:
moni - 2016-02-18, 08:36
Temat postu: darowizna
cześć.
pytanie takie: wpłacałam w 2015 Majce na konto fundacyjne "darowizny" na turnusy rehab. Dostałam kilka dni temu pismo z fundacji potwierdzające te wpłaty - czy to jest do odliczenia od podatku?

K.BorowBiomicus - 2016-05-06, 13:24

Ośrodek Rehabilitacji Biomicus serdecznie zaprasza podopiecznych Fundacji, zameldowanych na terenie województwa mazowieckiego, do skorzystania z BEZPŁATNEJ rehabilitacji, w ramach programu PFRON.

W ramach projektu można brać udział w poniższych zajęciach:
• terapia logopedyczna
• masaż logopedyczny
• terapia psychologiczna
• relaksacja
• EEG Biofeedback
• integracja sensoryczna

Warunkiem uczestnictwa jest:
• posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
• zameldowanie na terenie województwa mazowieckiego
• niekorzystanie w roku 2015 z zajęć psychologicznych oraz terapii Biofeedback dofinansowanych ze środków PFRON i/lub terapii zajęciowej dofinansowanej przez PFRON

Więcej informacji można uzyskać w Recepcji Ośrodka Rehabilitacji Biomicus lub pod numerem telefonu (22) 100 62 73

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapisów

groszek - 2016-06-30, 14:56

Fundacja Zdążyć z Pomocą zaprasza na szkolenie
jak zalożyc fanpage na facebook'u

szkolenie w Cemikusie 14 lipca od 12.00-15.00

aagatuss - 2016-07-04, 13:19

mam pytanie odnośnie pisania prośbo o zgodę na zakup powyżej 500 zł. Zaraz pojawi się synek i chcielibyśmy kupić Amelce nowe "doroślejsze" łóżeczko, a przy okazji jakąś komodę na jej wszystkie zabawki i półki wiszące. Czy muszę podawać konkretne kwoty w tej prośbie, czy mogę napisać np. ok. 1200 (łóżko chcemy z allegro, a komodę i półki z ikei, wstępnie wybraliśmy, ale nie na na 100% i stąd to około, bo czas nagli)

I druga kwestia. Amela dopiero zaczyna chodzić, więc musimy kupić wózek rok po roku. Czy w ogóle jest szansa sfinansować go z subkonta? Ktoś tak robił?

mija - 2016-07-04, 14:06

Agatus czy jesteś pewna, że meble pokojowe są niezbędne do rehabilitacji dziecka ?
Jak uzasadnisz ten zakup z subkonta?

aniak - 2016-07-04, 14:10

mija napisał/a:
Agatus czy jesteś pewna, że meble pokojowe są niezbędne do rehabilitacji dziecka ?
Jak uzasadnisz ten zakup z subkonta?

Chodzi o "500" które można wykorzystać na poprawę warunków bytowych dziecka - w tej fundacji można korzystać z tego w ramach subkonta dziecka.

aagatuss - 2016-07-04, 15:20

Dokładnie o to mi chodzi. Na grupie na fb ktoś kiedyś wrzucał, że można mebelki kupić i właśnie z tytułu poprawy warunków socjalno-bytowych chciałam, a że koszt powyżej 500 (samo łóżeczko z materacem jest już ponad) to muszę pisać prośbę do fundacji o zgodę. Tylko właśnie kwestia czy mogę o kwotę około czy musi być konkret, najlepiej podparty jakimś cennikiem
aniak - 2016-07-04, 16:50

Moim zdaniem trzeba podać konkretną kwotę i na co będzie przeznaczona. Ale może najlepiej zadzwoń i zapytaj.
Daga - 2016-10-28, 19:35

Nie wiecie czy fundacja zakończyła już księgowanie 1%?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group