To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Fundacja "Zdążyć z pomocą"

aniak - 2016-10-28, 20:22

Napisali, że w połowie listopada będzie koniec.
monikagr - 2016-10-28, 20:22

Koleżanka mi dziś mówiła, że tak.
Katarzyna Wełna - 2016-10-28, 21:33

Nie zakończyli jeszcze.
reni - 2016-10-28, 22:39

jest informacja z podziękowaniem dla osób, które pomagały przy księgowaniu 1% i że przypisania ręczne 1% podatku zakończone. Nie wiem czy to oznacza już koniec księgowań czy coś innego.
magdowka - 2016-10-29, 08:19

Ostatnio na stronie była informacja, że zaksięgowali na subkontach 85% wpłat 1 procentowych.
emilka - 2016-10-29, 11:01

była też informacja że księgowanie potrwa mniej więcej do 14 listopada.
Mewa - 2017-02-02, 23:59

Czy ktoś może mógłby mi doradzić, co mam zrobić w następującej sprawie? Dostałam od firmy fakturę pro forma, wysłałam do Fundacji z odpowiednim załącznikiem, Fundacja przelała do firmy pieniądze, a firma przesłała do mnie fakturę z adnotacją, że jest opłacona. Co mam zrobić z tą fakturą? Odesłać do Fundacji? Samą, czy z jakimś załącznikiem?
groszek - 2017-02-03, 20:56

Na kogo była faktura? Na Ciebie czy na fundację? Jeśli przysyłali do Ciebie to chyba na Ciebie.
Musisz się dowiedzieć czy fundacja dostała oryginał- fakturę, która potwierdza, że wpłacili. Zadzwoń, albo napisz maila i zapytaj czy już wszystko jest ok.Faktury trzeba opisywać na odwrocie, ale nie mam jasności jaka dostałaś fakturę. Jeśli wpłaciła fundacja to oni powinni dostać oryginał...

renia33 - 2017-02-03, 22:06

Ja myślę, że skoro opłacili Ci Pro- formę( i dostałaś zakupioną rzecz), to teraz musisz jak najszybciej odesłać tą fakturę właściwą. Ja bym ją opisała na odwrocie, że jest to faktura do pro-formy nr......za zakup......podpisała jak zwykle i wysłała, ale już bez załącznika.

Ja bym tak zrobiła.. :tak:

Mewa - 2017-02-03, 22:08

Dzięki. Faktura była na Fundację, ale przyszła na mój adres. Zrobię, jak mówicie.
emilka - 2017-02-04, 21:47

Mi kazano na kopercie dopisac "faktura do proformy" wtedy nie czeka w stercie do zaksiegowania
groszek - 2017-05-16, 19:40

Czy jest możliwość sprawdzenia podopiecznego w bazie Fundacji?Ktoś wie?
Kiedyś było takie okno, gdzie można było wpisać imię i nazwisko, teraz tego nie widzę?

magda - 2017-05-16, 19:53

Jest po prawej stronie - Nasi podopieczni fundacja
groszek - 2017-05-16, 20:11

Dzięki Magdo, jakoś tego nie mogłam znaleźć.
efcia - 2018-01-09, 10:20

Czy wiecie do kogo mailem należy wysłać ulotkę do zatwierdzenia?

I jeszcze, przeczytałam na stronie fundacji najczęściej zadawane pytania w związku z nowym porozumieniem. Tam napisano, że teraz faktury z apteki mają być wystawione na dziecko lub rodzica. Dobrze zrozumiałam? Już nie na fundację? Właśnie dziś byłam w aptece i jeszcze wystawiono mi po staremu, a to już styczeń< nie wiedziałam że są w tej kwestii zmiany, chyba nie doczytałam tego w porozumieniu...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group