To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Fundacja "Zdążyć z pomocą"

groszek - 2021-10-20, 09:47

Bardzo to z jej strony brzydko. ( Mówiąc oględnie. Nie wierzę żeby tego na koncie nie zauważyła :nie: )
baronek - 2021-10-20, 09:59

Wiesz Aniu, napisałaby mi szczerze, że ma problemy z płynnością finansową, że czeka na zastrzyk pieniędzy, coś, co jest bliższe prawdy. A nie wymysły, że jest poza Murzasichlem i nie może sprawdzić, czy był ten podwójny przelew, czy nie. Że księgowy nie może tego zrobić. Błagam. W dobie aplikacji bankowych, internetowych kont. Nie trzeba być w fizycznie w banku, żeby wiedzieć, co się dzieje na twoim koncie. Jestem baaaardzo rozczarowana postawą p. Danusi. :nie:
groszek - 2021-10-20, 10:01

Ja też więc jeśli Murzasichle to nie u niej :nie:
Maria74 - 2021-10-20, 10:26

Też napiszę delikatnie: bardzo bardzo brzydko! Myślałam, ze już dawno pieniądze zwrócone.
Iga - 2021-10-20, 16:09

Ja mam dostep do swoich finansow i konta bankowego rowniez poza domem. Zadzwon do niej, nie czekaj na kontakt.
baronek - 2021-10-20, 21:00

Iga, dzwoniłam. :roll: Nie odbiera albo ma zajęte. Nie oddzwania. Dlatego mailuję.
Iga - 2021-10-20, 21:03

Wyslij jej pismo z potwierdzeniem odbioru, zeby Ci wrocila kase i odsetki.
Maria74 - 2021-10-20, 22:47

Zdecydowanie nie jedźcie już do Pani Danusi więcej na turnus :nie:
angelika kuspa - 2021-10-21, 13:39

Marta jakby co to pani Danusia ten tydzień jest w Murzasichle, bo jest tam teraz moja koleżanka . Gdybys cis chciała to pisz , albo można na jej telefon zadzwonić. Ona( koleżanka) tez ma zostawione pieniądze jeszcze z dwóch lat, ale chyba sama tak chciała i zamiast na 2 tygodniowy turnus to jeździ na tydzień. Tyle że to jest jej decyzja i pani Danuta tak się zgodziła . Latem jak byli to nawet nie mieli noclegu u niej tylko w innym miejscu i Danuta za to płaciła .
baronek - 2021-10-21, 14:30

Angelika, pieniądze poszły z Fundacji, z subkonta Julka. Nie mam zamiaru wracać do ośrodka tylko dlatego, że p. Danusia nie chce dokonać zwrotu. Generalnie sprawę prowadzi Fundacja. Ale Fundacja jak to Fundacja, spraw milion i prosili mnie, żebym pilotowała sprawę. Zatem ją pilotuję. Jutro poczekam grzecznie na obiecany kontakt od p. Danusi (dzwoniłam na jej numer telefonu i nie odpowiadała). Jeśli nie skontaktuje się, napiszę ponownie do Fundacji. Niech wszczynają restrykcyjne kroki. Pani Danuta ma obowiązek zwrócić te pieniądze. Mogłabym nimi dysponować, gdyby były moje. Należą de facto do Fundacji.
aniak - 2021-10-27, 18:08

Informacja która pojawia się po zalogowaniu :
nformujemy, że na Państwa subkontach znajduje się już 71 % wszystkich wpłat z płyty.

W pierwszej kolejności są księgowane wpłaty, w których podatnicy wskazali właściwe dane: numer subkonta, nazwisko i imię Podopiecznego. Następnie przystąpimy do księgowania pozostałych transakcji.W tym roku Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” ani żadna inna fundacja, nie otrzymały informacji o urzędach skarbowych, z których zostały do nas przekazane odpisy 1% podatku. Jako nadawcę przelewów wskazano Centrum Kompetencyjne Rozliczeń.
:-x

Nie mamy ani jednej wpłaty. Znaczy, że żaden nasz ofiarodawca nie wpisał poprawnie danych Piotrka. Ciekawe - JAK TO MOŻLIWE ???

Co roku wpłacało nam około 100 osób. Różne kwoty. Od 50 gr poczynając.

Jak to możliwe, że w tych 71 procent nie znalazła się ani jedna wpłata ???

Żołądek mnie boli, jak pomyślę o tych złodziejach. Bo inaczej nie można ich nazwać. Centrum Kompetencyjne Rozliczeń - złodziejska niekompetencja :evil:

iwi - 2021-10-27, 20:23

Pisz/dzwoń do fundacji. W zeszłym roku bodajże było tak, że się okazało, że US zawieruszył jedną z płyt i nie przekazał fundacji.
U nas na subkoncie nie ma jeszcze naszego %, ale rozliczaliśmy się pod koniec okresu. To czekamy.

groszek - 2021-10-28, 08:06

U nas 23zl.
szałwia - 2021-10-28, 09:25

U nas mniej więcej tyle samo, co w zeszłym roku - ale mniej niż przed przejęciem rozliczeń przez to Centrum. Mój mąż też ubliża im od złodziei.. mówi, ze jak coś nie jest przejrzyste, to jest podejrzane …
No szok po prostu - może stolicy jeszcze nie rozliczyli … :nie:

Maria74 - 2021-10-28, 11:49

U mnie też mniej więcej tyle samo co w zeszłym roku.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group