To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Metody rehabilitacji - Jakie buciki?

mamagugu - 2014-11-06, 11:20

A my kupiliśmy Violi Memo, bardzo mi się podobają te buty, i wkładka fajnie siedzi, i szerokie, i usztywnione idealnie, i jeszcze do tego czerwone i ładne. :-D Ale Violka zjechała w nich na zjeżdżalni i zaczął jej się łuszczyć obcas, tak guma w paskach zaczęła z niego schodzić. Zauważyliście coś takiego? Wkurzyłam się, no bo co teraz, na plac zabaw mam jej inne buty kupować? ;/
klooocuszek - 2014-11-06, 13:35

mamagugu napisał/a:
A my kupiliśmy Violi Memo, bardzo mi się podobają te buty, i wkładka fajnie siedzi, i szerokie, i usztywnione idealnie, i jeszcze do tego czerwone i ładne. :-D Ale Violka zjechała w nich na zjeżdżalni i zaczął jej się łuszczyć obcas, tak guma w paskach zaczęła z niego schodzić. Zauważyliście coś takiego? Wkurzyłam się, no bo co teraz, na plac zabaw mam jej inne buty kupować? ;/

No to jak od zjechania się łuszczy obcas, to i od chodzenia będzie to samo, to pewnie marna guma na tym obcasie jest. Ale przy reklamacji pewnie by Tobie powiedzieli, że but jest źle użytkowany ;/ Może będziesz musiała do szewca dawać co jakiś czas.

monikagr - 2014-11-06, 14:18

mamagugu napisał/a:
A my kupiliśmy Violi Memo, bardzo mi się podobają te buty, i wkładka fajnie siedzi, i szerokie, i usztywnione idealnie, i jeszcze do tego czerwone i ładne. :-D Ale Violka zjechała w nich na zjeżdżalni i zaczął jej się łuszczyć obcas, tak guma w paskach zaczęła z niego schodzić. Zauważyliście coś takiego? Wkurzyłam się, no bo co teraz, na plac zabaw mam jej inne buty kupować? ;/

A może lipna para? Moja starsza córka używała memo i teraz Niki. Uwierz mi do spokojnych nie należą a nigdy nic się nie działo, spróbowałabym zareklamować.

Mrugała ma podobne buty :-)

Anielka - 2014-11-06, 14:36

ewelkaa napisał/a:
Honia my w tym roku na zime Lasocki, podobnie jak poprzednio :-) i model bardzo podobny - tylko bardziej "dorosly" . I dwa rozmiary wiekszy ;-)


Dwa dni temu kupiłam Lasocki za 119 zł. Bardzo mi się podobają, Franio chodzi w nich po domu :roll:

kafia - 2014-11-06, 18:41

mamagugu ja luknęłam na buty Violi na filmiku gdzie obydwie z siostra jeżdżą rowerkami, jeśli o tych butach mówimy to ja mialam identyczną sytuację. Ola zjechała na zjeżdżalni na brzuchu i zdarła całe czubki . Reklamowałam i odpisali mi ze mechaniczne uszkodzenia nie podlegają reklamacji, a ewidentnie but był źle użytkowany skoro przejechała czubkiem i zdarła...
One są taką delikatną skórką licową kryte i pewnie dlatego takie delikatne (przy swojej mało delikatnej cenie :okular: )

mamagugu - 2014-11-06, 21:42

No te same. :-D Ale u nas nie skóra się zdarła tylko guma z obcasa zaczęła schodzić, tam gdzie było tarcie przy zjeżdżaniu na zjeżdżalni. Takie płaty gumy zeszły, jakby się łuszczyło. ;/ Nie mam jak tego reklamować, w Polsce kupowaliśmy, i jeszcze sandałki na przyszły rok, ale mają inny materiał na obcasie więc liczę, że nie będą tak się niszczyć.
kabatka - 2014-11-06, 22:14

My upolowaliśmy :arrow: Geoxy. Nam się ten fason sprawdza najbardziej i do kombinezonu, i do spódnicy i getrów zimą :-)
Anielka - 2014-11-06, 22:42

Mamogugu, Kafio kupiłyście buciki nie testowane na zjeżdżalniach ;-)
gosik2 - 2014-11-07, 10:20

Anielka napisał/a:
Mamogugu, Kafio kupiłyście buciki nie testowane na zjeżdżalniach ;-)


No ja też takie kupiłam, że guma na podeszwach zdziera się na zjeżdżalni - kupiłam w Bartku, profilaktyczne

dagi - 2014-11-07, 11:17

gosik2 napisał/a:
Anielka napisał/a:
Mamogugu, Kafio kupiłyście buciki nie testowane na zjeżdżalniach ;-)


No ja też takie kupiłam, że guma na podeszwach zdziera się na zjeżdżalni - kupiłam w Bartku, profilaktyczne


Nam z bartków i obexów też zawsze guma się ściera na zjeżdżalni ;/

KasiaJastrząb - 2014-11-07, 12:49

Ja od dłuższego czasu kupowałam dla Blanki Memo i byłam bardzo zadowolona, teraz się zastanawiam, bo ostatnia para też była trefna. Nie łuszczył się obcas, ale obłazi farba z czubków butów. Ciągnie się jak guma :( i szybko przetarły się podeszwy. Na prawdę nie wiele używane a zniszczone bardzo...
alili - 2015-05-13, 14:35

moje dzieci tez strasznie szybko niszcza buty, takie ruchliwe ;-) dlatego tez najczesciej kupuje buty online - przymierzam z synami w sklepie, a potem kupuje w internecie bo jest duzo taniej, polecam ......................

Link usunięty, reklama
Grażyna O.

Marta Witecka - 2015-05-13, 14:41

Alili, na Zakątku mamy zwyczaj przedstawiania się najpierw, a potem zaczynamy rozmowy
:arrow: Przedstawiamy się

alili - 2015-05-14, 08:49

ok, juz nadrabiam :)
plaza - 2016-03-31, 19:39

Ku wielkiej radości uślyszałam dzisiaj od lekarki, że od stycznia weszły nowe przepisy i teraz NFZ będzie nam refundował buty dwa razy w roku :brawo: .
Więc już zamawiam :spoko:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group