To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Tacy Sami" - Stowarzyszenie przyjaciół dzieci z zD <Tacy sami>

sikorka - 2010-01-26, 21:04

Witajcie dziewczyny!! Kiedy sie spotkamy??chyba jak trochę puści ten mrozik!! :-) Pozdrawiam bardzo gorąco, do miłego i szybkiego zobaczenia!! :papa:
kafe - 2010-01-28, 14:41

:oops: :oops: miałam gorącą nadzieję że się spotkamy w ferie zimowe i ... za parę dni koniec ferii

myślę że nic się nie stanie jak przyśniemy na chwilę zimowym snem ;-) i na wiosnę z nowymi mocami ruszymy

mam jednak pewien plan ... dowiecie się wkrótce

pozdrawiam
Wasza kochana prezeska :-D

kafe - 2010-03-05, 20:13

drodzy moi

nie wiem co się stało z naszą stroną www
to był darmowy hosting więc pewnie nie uda mi się tego odzyskać :-? - nic to - będzie trzeba w końcu stworzyć coś porządnego

jak ktoś ma jakieś propozycje wsparcia ;-) to chętnie przyjmę pomoc

a tymczasem ... szykujemy się do 21 marca ...

maj1820 - 2010-03-05, 20:36

Witaj Małgoś,czy szykujecie jakąś większą uroczystość,jak możesz to napisz.
Pozdrowionka :papa: :papa: :papa:

Sylwia Janasik - 2010-03-05, 23:00

już myślałam że to coś u mnie sie stało , a jednak to gruubsza sprawa no nic to będzie tak jak mówisz Gosiu
kafe - 2010-03-13, 11:54

zapłaciłam za ten "darmowy" hosting :lol: i mamy znów aktywną naszą www

www.tacysami.witryna.info

przypominam o niedzielnym spotkaniu - szczegóły na stronie

Sylwia Janasik - 2010-07-03, 22:10

Hejka ,wiem że są wakacje itd ale może uda nam się spotkać na mieście ,napiłabym się kawy w dobrym towarzystwie no i stęskniłam się za Wami . Co wy na to ?
kafe - 2010-07-06, 13:52

rzuć jakimś terminem :)

czekam na ruch z Waszej strony ;)

kafe - 2010-07-10, 17:31

ruch był - od Sikorki :-D


a ja zaanonsuję tutaj : we wtorek 13 lipca o 16stej spotykamy się w ogródku kawiarni Delicje (w Lesznie oczywiście)

zapraszam :cool2:

sikorka - 2010-07-12, 18:45

Bardzo się cieszę na spotkanie!! Zamówiłam nawet stolik na wspólne pogaduchy przey mrożonej czekoladzie!!! :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group