To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Dofinansowania i zasiłki - dofinansowanie rehabilitacji przez Fundację Tuwimów

grażyna - 2012-04-02, 06:57

Rozpoczęto nową akcję charytatywna w fundacji Tuwimów . W tym roku poszli o krok dalej, nie dość, że dochód jest określony jako próg do otrzymania pomocy społecznej(315zł na osobę w rodzinie), to jeszcze określono do których ośrodków można jechać.
Fatalna lista moim zdaniem, wzięta chyba z księżyca, na której nie ma wielu znanych ośrodków. Chyba określono ją na podstawie listy ośrodków, na których były osoby z dofinansowaniem w ubiegłym roku. Tylko chyba nie pomyślano, że taki dobór nie zamyka listy dobrych ośrodków w ogóle .

renia33 - 2012-04-02, 10:42

Czyli jak dobrze zrozumiałam, jeżeli pobieramy świadczenia z opieki społecznej, to starać się o dofinansowanie nie możemy.... ;/
grażyna - 2012-04-02, 11:25

Samo pobieranie świadczenia nie ma tu znaczenia. Po prostu trzeba oprócz niego pobierać jeszcze jakiś zasiłek z z opieki. Czyli nie przekroczyć kwoty 315 zł dochodu na osobę w rodzinie, bo taki jest próg dochodowy kwalifikujący do pomocy z opieki społecznej.
grażyna - 2012-12-13, 08:19

Ruszyła nowa akcja fundacji. Wiadomość ci na stronie ----->
gosiulkat - 2013-01-18, 21:24

W tym roku to chyba już niema szans zdążyć to wszystko załatwić, kurcze no ;/
affelti - 2013-01-19, 12:31

Ja mam zamiar spróbować i tym razem. :okular: Jeszcze ani raz nie otrzymaliśmy od nich dofinansowania :-x Jeszcze czekam tylko na jeden dokument i mam zamiar wysłać :tak:
Edyta1245 - 2013-05-07, 17:39

Jest już lista obdarowanych :jupi:
Alicja - 2013-05-07, 17:45

affelti napisał/a:
Ja mam zamiar spróbować i tym razem. :okular: Jeszcze ani raz nie otrzymaliśmy od nich dofinansowania :-x


A tym razem się udało, super :spoko:

affelti - 2013-05-07, 19:11

Dzięki Alicja za info ;-)
Bardzo się cieszę :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

grażyna - 2013-11-18, 16:38

Kolejna akcja charytatywna Fundacji im. Juliana Tuwima i Ireny Tuwim

Niestety ośrodka gdzie panuję jechać w przyszłym roku tj. 12 Dębów nie ma na liście Fundacji :placze: :placze: :placze:

affelti - 2013-11-18, 18:23

Grażyna do Neurona się wybierzcie, ten osrodek jest na liście :tak:
My się tym razem nie łapiemy, ale fajnie że poprzednio nam się udało :jupi:

anita1978 - 2013-11-18, 19:22

a jaki dochód trzeba mieć na rodzinę aby sie załapać?
beticz - 2013-11-18, 20:51

Grażynko tam pisze, że można im zasugerować ośrodek.

Jeżeli posiadają Państwo informacje o ośrodkach rehabilitacyjnych, które nie znalazły się w Regulaminie VIII Akcji Charytatywnej i chcieliby Państwo, aby dodanie nowego ośrodka w kolejnych Akcjach było rozpatrzone przez Zarząd, mogą Państwo przesyłać swoje sugestie na adres : info@Tuwim.org

grażyna - 2013-11-18, 21:01

Tak, tylko myślę, że to będzie dotyczyło kolejnych akcji, a nie tej bieżącej. Choć napisać jak najbardziej zamierzam :tak: .
grazynam69 - 2013-11-19, 15:33

Jeżeli Fundacja Tuwimów zrefundowała turnus w ubiegłej aukcji, to czy w tej jest szansa na pomoc ? może wezmą pod uwagę fakt, że Pawełek korzystał z niezbyt drogiego turnusu w Łomży, jak myślicie :prosze:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group