To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Termometry - jakich używacie

magda86 - 2016-06-01, 21:57
Temat postu: termometr
Jaki termometr jest najlepszy dla gorączkującego dziecka. Zależy mi na kupie czegoś dobrego. W internecie znalazłam sklep ze sprzętem medycznym i chciałam kupić któryś z ich ofert: http://mednova.pl/sprzet-...try/bezdotykowe
Który z ich byście polecili. Najlepszy wydaje się Termometr Visiome Thermoflash LX-361T Temperatura może być mierzona na czole, w okolicy tętnicy skroniowej. Udowodniono, że technologia podczerwieni pozawala na otrzymanie dokładniejszych wyników i jest lepiej tolerowana od innych metod pomiaru temperatury ciała. Termometr ThermoFlash został zaprojektowany tak, aby uzyskać natychmiastowe wyniki bez dotykania tętnicy skroniowej. Ponieważ tętnica skroniowa znajduje się blisko powierzchni skóry a przepływ krwi jest stały i regularny, pomiar umożliwia otrzymanie bardzo dokładnych wyników.

marzenamarzena - 2018-11-30, 13:40
Temat postu: Termometr
Witajcie musze kupic termometr bezdotykowy dla dziecka. Jakie polecacie? Budzet to około 100 zł
alicha32@op.pl - 2018-11-30, 20:58
Temat postu: ....
Ja kupiłam THERMOVAL DUO SCAN do czoła scan i do ucha

używany za 39zł - 50 z przesyłką...przyszedł jak nowy ....

robbssaa - 2018-12-27, 12:17

Kupowałam model BabyTemp i jak na razie nie mam uwag. Dobrze że zapamiętuje wyniki badań bo przy trójce dzieci w domu i mężu to się czasami zdarzy że mierzę temp kilku osobom jednocześnie i ciężko byłoby spamiętać to wszystko. Trochę się bałam że takie badanie na odległość będzie trudne i skomplikowane ale można sobie poradzić dość intuicyjnie, bez marnowania czasu.
groszek - 2018-12-27, 15:14

Ostatnio kupiłam Geratherm


i jest lepszy niz ten, który miałam wcześniej. Chociaż po obu stronach głowy mierzone wyniki się różnią :-?

wcześniej miałam :arrow: Tech_med 52z
tech-med 52z

groszek - 2023-01-23, 17:35

potwierdzam, cały czas mam ten ;-)
Iga - 2023-01-31, 07:07

Ja mam Brauna. Ten Braun co kupiłam jak Majka sie urodziła zepsuł się po 15 latach.

https://www.mediaexpert.p...JkaAnDSEALw_wcB



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group