To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Zjazdy rodzin osób z rzadkimi zespołami chromosomowymi

armadia - 2008-10-23, 20:24

Maciejka napisał/a:
Ciekawe czy są jeszcze miejsca? Dopiero dziś doczytałam o poznanskiej konferencji.


Maciejko zastanawiam się też nad tym i chyba jutro zadzwonię na podany numer, może wtedy wyjaśnią się wszelkie wątpliwości. jak mi się uda dodzwonić, dam znać :-)

karolina1 - 2008-10-23, 22:33

Koniecznie czekamy na wieści
aqua - 2008-10-23, 23:11

I tak kaza wam wyslac, ja dostalam miejsce w hotelu, ale jak rozmawialm to byla kwestia ze jak cos to bez noclegu bedzie prosciej bo hotel wszystkich niepomiesci.
Pani jest bardzo mila i rzeczowa...ja wyslalam Ro wynik na ZD i Wynik odnoscie muko ze jest do dalszej diagnostyki i niebylo problemu.
Wiec trzymam kciuki.
Armandia oj chyba bede sie do Ciebie usmiechac.......

armadia - 2008-10-24, 09:45

;/

No to klops!! właśnie jestem po rozmowie, nie ma żadnej opcji uczestniczenia, sala wypełniona po brzegi, co tam noclegi, nawet na wykłady nie można przyjść, kurcze żałuję, że tak późno zabrałam się za to!!
ale postaram się być 7-8.11 w Poznaniu to może jakieś spotkanie uda się nam zrobić.

Maciejka - 2008-10-24, 09:57

Właśnie też dzwoniłam do Stowarzyszenia. Jestem również chętna na spotkanie :spoko:
karolina1 - 2008-10-24, 13:59

Na spotkanie to zawsze jestem za również. :spoko:
aqua - 2008-10-24, 14:53

Kurcze szkoda armadia ..a ktoras bedzie na samej konferencji??
armadia - 2008-10-24, 15:10

aqua napisał/a:
Kurcze szkoda armadia ..a ktoras bedzie na samej konferencji??


Aqua, jak mi załatwisz wejściówkę to siedzę koło Ciebie, ale przez okno nie wejdę ;/
Nie wiem, może będzie tak, że chętni nie przyjadą i nagle będzie jakieś wolne miejsce;)

aqua - 2008-10-24, 23:16

Tak czesto bywa...wrecz zawsze kilka osob sie niezjawia...
Kurcze a ja dalam rade a tak sie balam ze niedojdzie, poczta zgubi....a w srode wyslalam w piatek juz na emailu potwierdzenia mialam....a wy sie ociagalyscie....


Ok gdzie w poznaniu jest jakis mily, niedrogi nocleg...moze jakies schronisko??
Bo jednak musze w czwartek dojechac wieczorem bo piatek odpada....wykoncze sie.

angelika kuspa - 2009-10-24, 22:18

Kolejny zjazd już niedługo 20-22.11. http://www.gen.org.pl/ind...1330&Itemid=373
Czy ktoś się wybiera?

karolina1 - 2009-10-26, 12:26

Czy obecność trzeba gdzieś, zgłosić wcześniej.
kabatka - 2009-10-26, 14:36

Dziewczyny zamieściłam informację :arrow: na portalu - przeczytajcie :-)
Szkoda, że takie ciekawe wydarzenia jak konferencja BK czy zjazd GEN-u odbywają się w tym samym terminie...

angelika kuspa - 2009-10-26, 16:06

Chętnie bym się tam wybrała, bo w domu cały czas z dziećmi i chyba już w głowę dostaję ;-) Ale kto się zajmie w tym czasie Adą?????
karolina1 - 2009-10-26, 21:49

Ja też mam ochotę tam dotrzeć,ale to jeszcze za wcześnie na deklaracje.No i miło by było się spotkać z kimś z zakątka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group