To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Szansa" - ŁEBA 2008

Manu - 2008-09-02, 23:17
Temat postu: ŁEBA 2008
Chciałam bardzo wszystkim podziękować za wspaniały wyjazd do Łeby ,mogłam poznąć wiele cudownych ludzi i ich jeszcze cudowne dzieciaki.Szkoda że ten czas tak szybko minała ale za niedlugo spotkanie w szansie juz nie mogę się doczekać ąz się znowu zobaczymy.Gorące buziaki do szybkiego zobaczenia Manu
magura - 2008-09-03, 01:05

Choć informacja ta bezpośrednio dotyczy jedynie kilku osób na Zakątku to również sądzę, że jest się czym pochwalić, a być może będzie to stanowić zachętę dla innych do tego by wychodzić również poza internet i spotykać się z innymi rodzicami.
Wyjazd był wyśmienity i choć szczerze przyznam, że początkowo miejsce (Łeba) raczej mnie odstraszyło z racji swojego masowego charakteru, to już po przyjeździe okazało się, że zarówno pora jak i lokalizacja dawały w zupełności możliwość docenienia uroków polskiego Bałtyku. Pogoda trochę pokaprysiła ale zdaje się, że to również wpisuje się w aurę naszego pomorza o tej porze roku.
Zresztą spójrzcie na nasze uśmiechnięte twarze.

Manu - 2008-09-03, 08:51

Fajnie to zdjęcie wyszło pozdrowionka
Iga - 2008-09-03, 13:00

Super te uśmiechy :-D
Ania Bydgoszcz - 2008-09-03, 13:07

Świetne spotkanie.
_basia_ - 2008-09-03, 14:53

Oj zazdroszczę wyjazdu,zazdroszczę.Może się uda wyjechać następnym razem.Pozdrowionka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group