To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Szkolenia, staż w stowarzyszeniu w Polsce

Roman_lviv - 2009-01-10, 19:30
Temat postu: Szkolenia, staż w stowarzyszeniu w Polsce
Jestem ze Lwowa. Mam corke z zespolem Downa.
Probujemy zorganizowac innych rodzicow - stworzyc Centrum aktywności i rehabilitacji dla dzieci z zespołem Downa.
Potrzebuje doswiadczenia. Chy mozliwy staz w Polsce?

Roman Prochko
Stowazhshtnie "Caisson"
Lwow

groszek - 2009-01-11, 21:16

Napisz maila, albo zadzwoń do Stowarzyszenia Bardziej Kochani . Oni na pewno Ci odpowiedzą i poradzą. Nie wiem czy któreś stowarzyszenie prowadzi stażystów, raczej szkolą wolontariuszy, czyli osoby, które pomagają i pracują za darmo w stowarzyszeniu, albo na turnusie. Możesz zapytać czy by Cię nie podszkolili w intersesujących Cię sprawach. Są bardzo życzliwi i otwarci na ludzi.
mail do Bardziej Kochanych info@bardziejkochani.pl
telefon +48 22 663 10 13 albo + 48 22 663 40 43

kabatka - 2009-01-11, 21:35

Witaj Romanie - Twój post przeniosłam do wydzielonego wątku. Wystarczy napisać w jednym miejscu - kto będzie mógł coś podpowiedzieć, na pewno to zrobi (Aniu :prosze: ).

pozdrawiam :papa:

Roman_lviv - 2009-01-12, 10:59

Bardzo dzekuje!
Napisalem wshystkim, czekam na odpowec'.
Zeby stwozhyc cos - trzeba najperw zobaczyc jak ono fukcyonuje :-)

Roman_lviv - 2009-01-14, 07:48

Wczoraj otrzymalismy mozliwosc prowadzenia zajec terapeutycznych w Centrum Rodziny Fundusza Sw. Wladzimierza. Ale znowu problem - musimy przeszkolic specjalistow. Dlatego pynanie stazu jest aktualne jak nigdy.
angel10 - 2014-10-22, 14:36

Albo przynajmniej naszych najbliższych ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group