To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Suplementacje i leki - Cerebrolizyna

pundit - 2013-10-09, 10:09
Temat postu: Gdzie w Krakowie można dawkować cerebrolizyne
Czy ktoś z forumowiczów zna w Krakowie miejsce/lekarza który podaje dziecieom cerebrolizyne w ZD.
miska - 2013-10-09, 10:15

Witaj
Najpierw przedstaw się w tym wątku..

pundit - 2013-10-09, 15:57

Gdzie moje maniery, już naprawiłem błąd.
kajka - 2013-10-09, 16:41

z tego co wiem cere przepisuje Pani Doktor we Wrocławiu (Tyniec Mały), ale podobno jest też lekarz w Warszawie, który prowadzi taką "terapię"
:)

Marciaki - 2014-01-18, 09:27

Obiecałam, że dam znać jak się zdecydujemy.... Kamil już jest po pierwszej serii zastrzyków. Przyjmował je spokojnie, bez płaczu, generalnie mu chyba było wszystko jedno bo nawet nie krzywił się przy wkłuwaniu igły.

Jak na razie żadnych efektów ubocznych nie zaobserwowaliśmy. A o skutkach pozytywnych ciężko się wypowiadać, bo nie mam pojęcia jak mój syn rozwijałby się bez tego leku. Powiem tyle, że w ostatnim czasie robi wiielkie postępy...

MamaRadka - 2014-09-16, 13:37

Hej, czy ktoś ma jakiś namiar na lekarza który zna się na temacie cerebrolizyna u dzieci z zD? Dr. Filisiak ma dopiero terminy na przyszły rok!- i to prywatnie, a ja chcę się koniecznie jak najszybciej skonsultować. Jeśli w Warszawie to super, ale może być też Wrocław, Katowice i okolice. Z góry dzięki serdeczne.
miecio - 2015-03-17, 19:55

A ja odświeżam temat i pytam czy ktoś z Wrocławia podaje swojemu dziecku cere , skąd ma zalecenie, do kogo się udać oprócz dr Flisiak która jest niestety spoza Wrocławia ....??
hoobs - 2015-03-18, 10:22

Monika, ja się nie zdecydowałam, ale dr Flisiak przyjmuje niedaleko Wrocławia, a poza nią na Białowieskiej w Neuromedzie jeszcze Kalinowski zleca. Aczkolwiek mnie ani on ani ona nie przekonali....
MamaiEmil - 2015-10-23, 18:09
Temat postu: cerebrolizyna
Witam,

naszą przygodę z Cerebrolizyną będziemy dopiero zaczynać. Chciałabym zapytać o opinie i czy korzystają Państwo ze wsparcia jakiś fundacji. Terapia jest dość kosztowna i zastanawiam się czy któraś z fundacji pomaga przy terapii??

Marzenia - 2015-11-28, 21:38

MamaiEmil miło nam będzie jak się przedstawisz w wątku Czas się przedstawić :tak:
miecio - 2015-11-29, 20:23

W zeszłym tygodniu podaliśmy pierwszy zastrzyk, pierwsza seria 15 zastrzyków 130 zł w Promyku w aptece, w Neuromedzie w aptece podobna cena (137 zł). Można brać fakturę na fundację jeśli się ma pieniążki na subkoncie lub się uzbiera w następnym roku np. Nam zapisał dr Kalinowski z Neuromedu po prawidłowym eeg.
lapin80 - 2015-12-01, 10:34

Miecio, i jak? Jak pacjent zniósł zastrzyk?
My zaczynamy w przyszłym tygodniu. Mam stres :shock:

Joanna - 2015-12-01, 10:39

Zawsze można wspomóc emlą
miecio - 2015-12-02, 17:55

Wystarczy odpowiednio trzymać dziecko, pielęgniarka powinna wspomóc radą i pokazać. Przy samym wkłuciu się spiął w sobie i zajęczał, potem ok :) Będziemy zmieniać pośladki poza tym to bardziej ja się bałam niż Marcin :lol:
lapin80 - 2015-12-14, 12:30

Tak więc Filip przyjmuje zastrzyki z palcem w nosie.
Niestety kaszle mokro od wczoraj bez innych objawów a jutro zaplanowany zastrzyk. Będę dzwonić do neurologa a tymczaem zapytuję, czy Wasze dzieciaki brały cere w trakcie infekcji?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group