To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Górzno- szpital rehabilitacyjny

Megi - 2009-02-17, 17:18
Temat postu: Górzno- szpital rehabilitacyjny
Czy ktoś był już tutaj i może coś napisać? http://www.rehabilitacjadzieci.pl/index.html
Dziewczyny z Wielkopolski może znacie ten ośrodek?

boszka59 - 2009-02-17, 17:40

Wydaje mi się że Jołaśka tam jeździła z dziewczynkami. Ale ona już u nas nie bywa więc pewnie nie odpowie
karolina1 - 2009-02-17, 23:01

Kurcze kiedyś coś mi się obiło o uszy, ale szczerze nie pamiętam szczegółów,ale obejrzałam stronkę i mnie zaciekawiła,i jeszcze za darmo szok. Muszę się zainteresować tym tematem,gdybyś Megi dowiedziała się coś więcej to pisz, ja też spróbuje się popytać.
Iwona K - 2009-02-17, 23:08

Ze słyszenia -podobno dobre warunki bytowe, ale mało rehabilitacji i nie zawsze na dobrym poziomie, zależy na kogo się trafi.Około 12-13 już luzy. Ale tez czekam na aktualną opinię, może ktoś się odezwie.
karolina1 - 2009-02-17, 23:09

Trochę luzu tez się przyda ;-)
anuszkaa - 2009-02-18, 07:15

Pół roku temu w szpitalu był remont. Z tego co wiem teraz nastawiony jest na przyjmowanie samych dzieci - bez opiekunów - do grup wiekowych.
Pokoje, które kiedyś zajmowali rodzice z dziećmi, obecnie przeznaczone są na sale dla dorosłych pacjentow wypisanych z oddziałów ortopedycznych ze szpitala w Lesznie.
Te wiadomości mam ze styczna.
To wtedy dowiedziałam się, że nie mogę przyjechać na "zaklepany" rok temu turnus.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group