To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Szansa" - Wystawa "WIĘCEJ NIŻ CAŁY ŚWIAT"

Beata Malina - 2009-02-26, 16:02
Temat postu: Wystawa "WIĘCEJ NIŻ CAŁY ŚWIAT"
Wszystkich zainteresowanych, a w szczególności Rodziców Dzieci z zespołem Downa serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac i fotografii Dzieci z naszego Stowarzyszenia pt. "WIĘCEJ NIŻ CAŁY ŚWIAT".

Celem wystawy jest przybliżenie społeczeństwu zdolności i zainteresowań dzieci z zespołem Downa oraz pokazanie jak wiele potrafią.

Wystawa jest organizowana dla uczczenia 9-letniej działalności naszego Stowarzyszenia oraz z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa przypadającego na 21 marca. Prace i fotografie będą prezentowane w dniach 5.03.09.-30.03.09. w Muzeum Miasta Mysłowice przy ul. Stadionowej 7. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 5 marca o godz. 17.00.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

groszek - 2009-02-26, 22:47

A w necie coś planujecie?( pokaz tych zdjęć,dla tych co do Was przyjechać nie będą mogli?)
Janusz - 2009-02-27, 10:37

Będziemy z niecierpliwością oczekiwali na zdjęcia i relację z wernisażu.
Pozdrowienia dla wszystkich członków Stowarzyszenia SZANSA.

magura - 2009-03-06, 14:13


Wystawa prac i fotografii dzieci ze Stowarzyszenia "Szansa" pt. "WIĘCEJ NIŻ CAŁY ŚWIAT" to 15 dużych portretów przedstawiających nasze dzieci oraz ponad 200 mniejszych zdjęć pogrupowanych w kategorie tematyczne prezentujące różne zdolności, pasje i aktywności naszych dzieci.

Poprzez prezentowane prace i fotografie chcemy pokazać że życie naszych dzieci pomimo wielu trudności jest piękne, barwne i ciekawe, że tak jak wszystkie dzieci mają swoje pasje, zdolności i zainteresowania, które rozwijają na miarę swoich możliwości.



Poprzez tą wystawę chcemy też pokazać, że jesteśmy z nich bardzo dumni oraz że miłość naszych dzieci znaczy dla nas więcej niż cały świat i że więcej niż cały świat chcemy im zaoferować. Mamy nadzieję, że ta wystawa będzie okazją do lepszego poznania dzieci z zespołem Downa oraz spojrzenia na nie z tej najpiękniejszej strony.



Wystawa w mediach:
:arrow: TVP Katowice
:arrow: Muzeum Miasta Mysłowice
krótka relacja w głównym wydaniu Aktualności (TVP3) (plik dostępny dopiero dziś wieczorem)

Janusz - 2009-03-06, 18:11

Bardzo pozytywne przedsięwzięcie.
Ładne zdjęcia widzę na tej wystawie.

Pozdrowienia dla wszystkich członków Stowarzyszenia SZANSA.

groszek - 2009-03-06, 20:20

Magura pięknie napisałeś, a Wystawa świetna :spoko:
magura - 2009-03-06, 20:46

Nasze dzieciaki na zdjęciach i w występie na żywo wypadły rewelacyjnie! Czego zresztą potwierdzenia przecież mamy cały czas w wątkach foteczkowo-sukcesikowych na Zakątku - one po prostu to potrafią :-)
bawa - 2009-03-07, 13:09

Wystawa jest wspaniała, a występ dzieci był fantastyczny- aż łezka w oku się zakręciła.
Evita42 - 2009-03-07, 21:31

Wystawa była super,a występ dzieci był wspaniały.Byłam pod wielkim wrażeniem.Łezka się zakręciła w oku.
zula - 2009-03-08, 20:27

Żałuję że nie było mnie na otwarciu i nie zobaczyłam występu dzieci.Za to byliśmy dziś i pani z kasy bardzo była pod wrażeniem i wszystko nam opowiedziała ze szczegółami.Wystawa rewelacyjna.Dzieciaki wszystkie prze kochane a najbardziej chwyciło mnie za serce to dzieciątko ;-)

a moim chłopcom spodobało się to

Wystawa godna zobaczenia.wielkie :brawo: dla pomysłodawcy!!!!

magura - 2009-03-10, 01:20

No trzeba przyznać, że ekspozycja wozów i machin strażackich jest w Mysłowicach imponująca. Warto połączyć jedną i drugą wystawę i odwiedzić to miejsce! :tak:
Zulo, jeśli się nie mylę chłopczyk na obrazie to Adaś, namalowany przez swojego tatę, artystę-plastyka. Tutaj w innym ujęciu ;-)

Mnie osobiście powalił totalnie gliniany Park Jurajski - no sami popatrzcie jakie to pełne uroku! i straszne ;-)

A może komuś uda się wypatrzeć znajomą twarzyczkę? ;-)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wystawa do 30.03 w Muzeum Miasta Mysłowice (ul. Stadionowa 7)

ale będzie się również ukazywała w innych miastach regionu o czym oczywiście Was powiadomię.

magura - 2009-03-15, 18:46

Na stronie :arrow: Muzeum Miasta Mysłowice pojawiła się ciekawa relacja z wystawy.
Beata Malina - 2009-03-23, 21:05

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.szansa.katowice.pl - tam zdjęcia, informacje o wystawie, fragment mojej zapowiedzi z otwarcia wystawy które stało się jej mottem i myślą przewodnią oraz myślę, że ciekawa relacja filmowa z całego przedsięwzięcia.
Pozdrawiam serdecznie

Lusi - 2010-02-02, 09:25
Temat postu: Nowa odsłona wystawy
W dniach 1.02.-26.02.2010. wystawa "WIĘCEJ NIŻ CAŁY ŚWIAT" będzie prezentowana w Gmachu Biblioteki Śląskiej w Katowicach przy Placu Rady Europy 1,
natomiast w dniach 4.03-15.03.2010 w Pałacu Młodzieży przy ul Mikołowskiej 26 w Katowicach.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy :-)

edyta.editt - 2010-02-02, 09:44

Szkoda,że tak daleko!Aż się popłakałam jak zobaczyła zdjęcia-cudna wystawa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group