To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Pobieranie krwi

dagi - 2014-06-16, 09:43

Ja idę w środę z Klaudią na badania i nie wiem jak to będzie? Bo o ile ona uwielbia chodzić po lekarzach to nie lubi pielęgniarek bo kojarzą jej się z pobieraniem krwi i zawsze jak widzi pielęgniarkę to mówi "nie w rękę" (że nie chce pobierania krwi).
zula - 2014-06-16, 12:36

Agatka ma idealne wyniki.Kamil za dużo hemoglobiny,Hematokrytu i BASO% a reszta cukier,żelazo ,tarczyca itd.idealne :-) Ufff......
hoobs - 2014-06-17, 11:21

zula napisał/a:
Agatka ma idealne wyniki.Kamil za dużo hemoglobiny,Hematokrytu i BASO% a reszta cukier,żelazo ,tarczyca itd.idealne :-) Ufff......


My tez mamy zawsze wysoki hematokryt i hemoglobinę. lekarz mi zawsze mówi, że jest zagęszczony...

groszek - 2022-09-04, 20:34
Temat postu: Grupa krwi a prawdopodobieństwo zakrzepicy
Dobra wiadomość dla tych co mają grupę krwi 0 , ci mają najmniejsze prawdopodobieństwo zakrzepicy i udaru, najgorsza grupa to A ( ja mam i gr0szek) ci mają największe szanse na zakrzepicę co potwierdziło się trzy lata temu.
:arrow: źródło

Maria74 - 2022-09-06, 20:55

Mój synek i mąż mają grupę A. Na szczęście nie dowierzam do końca nawet poważnym badaniom i publikacjom :-)
boszka59 - 2022-09-06, 21:25

Ja i Adam mamy rh minus. Trza uważać
groszek - 2022-09-07, 09:08

Kiedyś robiłam badania genetyczne , do których zresztą tu zachęcałam. I dostałam opis o podwyższonym ryzyku zakrzepicy i żebym nie używała terapii medycznej na menopauzę. Ale papier to papier i o tym zapomniałam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group