To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Opieka medyczna dr Ganowicz

wiosna321 - 2014-08-21, 00:07

Jeszcze raz Pięknie dziękuje;)
Szpileczka - 2014-11-21, 21:44

MOgłabym i ja poznać nr do dr Ganowicz??? |Interesował by mnie również nr do p. rehabilitant Oli Łady lub innego dobrego rehabilitanta
Elizka - 2014-11-21, 22:07
Temat postu: Namiary na dr Ganowicz
Cześć
z tego co mi wiadomo nie ma namiarów przynajmniej oficjalnych do dr Aleksandry Łady (neurologopeda) przyjmuje w różnych miejscach w Polsce, jeśli chodzi o Warszawę to taki adres mogę przesłać.
Dr Ganowicz nie bardzo chce, żeby jej nr rozpowszechniać, ale jesteśmy pod jej opieką, [... nr usunięty na prośbę autora posta - kabatka], musisz się jednak uzbroić w cierpliwość i wydzwaniać do upadłego :-) jeśli Ci zależy.
Jeśli będę mogła w czymś pomóc to daj znać.
Pozdrawiam
Elizka

Elizka - 2014-11-21, 22:08

żle wysłalam, przepraszam, proszę o likwidację namiarów
NIKOSIACZEK - 2015-02-06, 16:23

hej dziewczyny :-) nie wiem czy akurat w tym wątku powinnam o to pytac ale czy ktiraz z Was moglaby mnie uświadomic jakie sa normy TSH dla niemowląt? Bo co inny lekarz to wg niego sa inne normy...po prostu zadtanawiam sie czy normy wyznaczone na wyniku z labolatorium sa błędne jak twierdzi pewien pan endokrynolig u ktorego wczoraj byliśmy z Nikosiem...przepisal Euphyrox i zastanawiam sie czy słusznie :-[
renia33 - 2015-02-06, 16:37

A gdzie chodzisz do endokrynologa? Do DSK na Chodżki?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group