To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Mrzeżyno

Janusz - 2011-08-28, 11:29

Na miejscu od wczoraj.
Wieczorem popadało, ale dzisiaj od rana jest ładnie, słonecznie, tylko trochę chłodniej.
Ludzkość powoli się zjeżdża. Aneta z Bartkiem i Nikoliną są od wczoraj.

Niestety, nasz aparat fotograficzny jest w naprawie, ciężko będzie z relacjami.

Pozdrawiamy z nad Bałtyku.

groszek - 2011-08-28, 21:47

Pozdrawiamy wszystkich uczestników turnusu! :papa:
Alicja - 2011-08-28, 22:05

Rehabilitujcie się, odpoczywajcie no i żeby pogoda dopisała :spoko:
Janusz - 2011-08-29, 01:18

Dopisuje, dopisuje.
Qrde, zamiast spać to siedzę i piszę obiecany pewnemu portalowi artykuł o "Gitarą i Piórem" :-)

Ale mam wiadomość z ostatniej chwili: najprawdopodobniej w 2012 roku będą jeszcze turnusy koszalińskiego PTCP w Mrzeżynie, a sierpniowy być może będzie łapał dwa ostatnie tygodnie sierpnia, czyli termin niezły.

Niestety, nie wiem nic o prognozach cenowych.

mocny123 - 2011-08-31, 13:38

Myślę że taka [...] będzie najlepszym wyjściem. W końcu idealne działanie jodu przyczynia się do szybszego powrotu do zdrowia.

Link został usunięty. Patrz regulamin Zakątka 21.
kabatka

grażyna - 2011-08-31, 14:03

Chciałam reklamowicza zgłosić, ale nie mam wykrzyknika. Czy to znaczy, że już ktoś zgłosił?
~~~~~~~~~~
A, już widzę, że tak ;-) .

Janusz - 2012-05-15, 20:45

W tym roku termin turnusu psychoterapeutycznego w Mrzeżynie jest przesunięty
o tydzień, odbędzie się w dniach 17 sierpnia - 1 września 2012 r.

To na pewno dobra wiadomość dla tych, których ograniczały terminy szkolne.

Od nas jedzie 9 rodzin dzieci młodszych. Starsi jadą na turnus rehabilitacyjny
w okolice Ustki.

aneta - 2012-08-16, 20:57

W sobotę będziemy już na miejscu.Czekać będziemy na znajome twarze :-) .Oby w tym roku pogoda nam dopisała.Do zobaczenia stałym bywalcom :jupi:
Alicja - 2012-08-16, 22:59

fajnego turnusu a przede wszystkim tej upragnionej pogody życzę,

pozdrawiam :*

aneta - 2012-08-17, 20:30

Nie ukrywam,że akurat nam na tym bardzo zależy ;-) ,pozdrawiam :*
Janusz - 2013-01-20, 13:07

Pogoda w 2012 roku rzeczywiście była świetna i takie wspólne plażowanie było na porządku dziennym.

Na zdjęciu od lewej dzieci: Karol (Paweł), Michaszek (Janusz), Zuzia, Kuba (leży, plecy mu tylko widać) i Bartek (Aneta)

(kliknij na zdjęcie, żeby powiększyć)


W 2013 roku turnus w Mrzeżynie będzie realizowany w terminie 18 - 31 sierpnia.

Z uwagi na to, ze zlikwidowane zostały tygodniowe turnusy w ośrodku "Mały Książę" w Koszalinie obłożenie tegorocznego turnusu jest pełne, nawet my mamy kilka osób na liście rezerwowej.

Jeżeli ktoś z Zakątkowiczów jest na liście podstawowej miło będzie się znowu spotkać.

Od nas jadą: Emilka z Wałbrzycha, Julia z Lubawki, Michaszek (właściwie, to już Michał) z Jeleniej Góry, Karol z Bolesławca, Kuba ze Świerzawy.

Na liście rezerwowej mamy trzy rodziny.

Mam nadzieję, ze pogoda będzie co najmniej taka, jak w ubiegłym roku.

W innym ośrodku w Mrzeżynie będzie też spora grupa starszych dzieci z naszego stowarzyszenia, ale jadą tydzień wcześniej, będą bardzo blisko Bogdanki, niemal naprzeciwko.

aneta - 2013-08-27, 21:08

Jak tam turnus ?Ciekawa jestem kto w tym roku ze znajomych współtowarzyszy jest na turnusie,czekam na zdjęcia.Tęsknię za tym miejscem:)
KlaudiaTomaszak - 2013-11-06, 00:26

Jak się nazywa ośrodek w Mrzeżynie, w którym odbywają się turnusy? Chciałabym znaleźć jakieś informacje o nim :-)
Alicja - 2013-11-06, 12:09

Turnusy odbywaja sie w OW Bogdanka
Wronek - 2015-08-05, 17:40

Czy w tym Ośrodku nadal odbywają się turnusy wie ktoś? A może macie inne sprawdzone ośrodki położone nad morzem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group