To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek prawny - Subkonto

grażyna - 2014-11-26, 13:30

Tak jak mówi Ania, zawsze jeszcze może wpaść jakaś pojedyncza kwota :tak:
I to z tym US to też prawda, słyszałam o wielu przypadkach, że to właśnie na poziomie urzędu nie wpisano 1%.

kasia551210 - 2014-11-28, 11:43

U nas dziś zeszły pieniążki z subkonta Bartosza - nie za dużo żeśmy uzbierali ale zawsze lepszy rydz jak NIC - cieszę się z tego co mamy. a rachunki miałam jeszcze z 2012 roku :tak: :spoko: :brawo:
Rafał - 2014-11-28, 12:08
Temat postu: 1% dla dziecka
Witam. Jestem nowy na tym forum i nie wiem gdzie włożyć ten temat, ale postanowiłem tu.
Mam dziecko z ZD i dorosłem już do tego żeby zbierać mu 1% na różne potrzeby.
Czy możecie polecić jakieś fundacje i ewentualnie podpowiedzieć od czego zacząć. Do tej pory wszystko pokrywaliśmy sami ale to jednak trochę kosztuje i taka pomoc może by się przydała.

Pozdrawiam i witam wszystkich przy okacji

kabatka - 2014-11-28, 12:17

Cześć :-)
Po pierwsze napiszcie kilka słów o sobie :arrow: tutaj w nowym wątku :tak:

Twój temat scaliłam z istniejącym na temat subkonta, jak widzisz przepastny.
Na portalu możesz się zapoznać m.in. z :arrow: tematem, jak pozyskiwać 1%. A jeśli chodzi o oraganizacje prowadzące subkonta, to rodzice mają je: w Zdążyć z pomocą (najwięcej), u Bardziej Kochanych, w Słoneczku. Musicie zgłębić, co Wam najbardziej odpowiada :-)

Rafał - 2014-11-28, 13:04

Dzięki za info. Poczytam.
joa - 2015-02-03, 15:02

Od razu zaznaczę, że sprawa nie dotyczy mnie: czy ktoś refundował z subkonta zakup mebli dla dziecka?I mniej więcej, kiedy?Jakie są szanse?

PS-może być na priv.

joa - 2015-02-08, 23:10

Chyba nigdy o to nie pytałam, ale chciałabym wiedzieć-z którego dnia refundują faktury?I gdzie to można sprawdzić?
grażyna - 2015-02-09, 07:57

Na pierwszej stronie logowania zamieszczają informacje(choć nie zawsze).
Zdaje się, że w zeszłym tygodniu refundowany był 8.12.

Katarzyna Wełna - 2015-02-24, 12:23

:jupi: wkońcu mamy założone subkonto w fundacji Zdążyć z Pomocą ,myślałam że nie zdążę przed zakończeniem rozliczeń z pitów,a tu dzis zadzwoniłam do fundacji ,że odesłałam porozumienie 4 tyg temu i nie mam zadnej odpowiedzi i pani sprawdziła i podała nam jaki mamy nr konta ,a w formie papierowej do miesiąca mamy czekać.No to jeszcze wizytówki i mamy gotowe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group