To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wady serca - Skierowanie na echo serca

ametka - 2009-08-30, 09:28
Temat postu: Skierowanie na echo serca
Witam, jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak się poruszać po forum. Być może zadałam pytanie nie w tym miejscu co trzeba więc mam nadzieję ze wybaczycie :-)
Jestem umówiona na wizytę do dra Mądrego na Działdowską ale nigdy tam jeszcze nie byłam (chodziłam do Babka medica) i nie wiem dokładnie jak tam się poruszać no i najważniejsze: co dokładnie ma być wypisane na skierowaniu od lekarza rodzinnego, tzn. do kogo lub czego ma być to skierowanie. Nie chciałabym żeby były jakieś błędy bo do Warszawy mam ponad 300 km. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

kabatka - 2009-08-30, 10:14

ametko, nie pomogę niestety, bo chodziliśmy tam w 2005 r. Potem był tam remont i coś mogło się pozmieniać. W 2005 r. w każdym razie pracownia echo znajdowała się na 3 piętrze.
Co do skierowania :arrow: zadzwoń po prostu do poradni. Zapytaj, co powinnaś mieć dokładnie na skierowaniu.

Zajrzyj też :arrow: do tego wątku>>

Zapraszam też oczywiście do wątku :arrow: Czas się przedstawić>> :tak:

AgnieszkaBJ - 2009-08-31, 22:46
Temat postu: Witam!
Witaj ametko!

Myślę, że skierowanie powinno być do poradni kardiologicznej- chyba że pod wskazanym przez Ciebie adresem mieści się jeszcze inna poradnia specjalistyczna wykonująca echo-a Ty chcesz trafić do bardzo konkretnego lekarza.Może więc warto faktycznie zatelefonować i dowiedzieć się do jakiej poradni ma być skierowanie-jeśli wizyta jest umówiona do wspomnianego lekarza.

ametka - 2009-09-24, 12:19
Temat postu: już wszystko jasne - może komuś się przyda
okazało się że skierowanie ma być do KARDIOLOGA bo poradni kardiologicznej na działdowskiej nie ma. I był z tym problem bo pediatra nie chciał mi tak napisać, powiedział że albo do poradni albo na oddział może (nie wiem dlaczego ale się upierał). W końcu wymusiłam i napisał jak chciałam. Na miejscu okazało się że pieczątka nie taka i już mieliśmy płacić za badanie ale ostatecznie wszystko dobrze się skończyło i nas przyjęli
kasiazy - 2009-09-25, 11:24

Dziwny lekarz mój pediatra każde skierowanie mi daje do każdego lekarza jak tylko potrzebuje.Dziwne
monniks - 2009-09-25, 11:40

Ja co prawda dawno już na Działdowskiej nie byłam (ostatni raz na początku roku), ale za każdym razem wystarczało skierowanie od pediatry do pracowni kardiologicznej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group