To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Nasze czerwcowe Jadowniki (2007)

magdalenka - 2007-06-30, 12:20

O masz,groszku mam nadzieje ze to nie byly koszmary ;-)
Aśka - 2007-06-30, 14:39

Miło tak wspominać, miło....
Tęskno mi za Wami, za gotowymi obiadkami ;-) , za brakiem większego sprzątania, za wszystkim.
Mam nadzieję, że spotkamy się w jeszcze większym gronie Zakątkowiczów za rok :-)

kabatka - 2007-09-28, 13:13

Kochani, trochę zeszło z przygotowaniem jadownikowej strony, ale było przy niej ciut pracy (zebranie wszystkich zdjęć, segregacja, układ, koncepcja itd.).
Zależało mi jednak, aby w jednym miejscu zebrać wszystkie fotki z Jadownik :-)

Dziękuję:
kabatowi - że przy niej spędził "trochę"godzin :*
boszce59 - że przysłała płytkę :*
wszystkim fotografom - że cykali :*
dzieciaczkom - że pozowały

Zapraszam do obejrzenia galerii:
:arrow: Jadowniki 2007

magura - 2007-09-28, 14:11

Jej ale cudowne, przeurocze zdjęcia! Gratulacje pozującym, pstrykającym no i webmasterującym! Do tych ostatnich mam jednak małą prośbę. My nikogo z was nie znamy z "reala" dlatego może by tak jedno zbiorowe opisać strzałeczkami :-)
Zdjęć jest taka masa, że zostawiamy sobie to na następny tydzień bo dziś już wyjeżdżamy ale są po prostu odlotowe. Już wam zazdrościmy i będziemy trzymać rękę na pulsie przy przyszłych wyjazdach!

Alicja - 2007-09-28, 15:08

Ale za Wami tęsknię kobitki.........buuuuuuu.... :cry:
Nadziejka - 2007-09-28, 15:50

Owszem, zdjęcia są super, ale ja nie wiem kto jest kto na nich, a są niepodpisane.
:-( :-( :-(

No i kto mi powie????

Dagmara - 2007-09-28, 17:04

Cudowne, kolorowe i uśmiechnięte :-) fotki

Kabatko, Kabacie dziękujemy za piękny prezent :prosze: Żałuję tylko, ze nie miałam szansy być tam z Wami i z Mikołajkiem :cry:

karolina1 - 2007-09-28, 20:21

Fotki przępiękne,wszystkie dzieciaczki takie uśmiechnięte,ale wam zazdroszcze tego wyjazdu. :brawo:
Alicja - 2007-09-28, 20:59

Nadziejka napisał/a:
Owszem, zdjęcia są super, ale ja nie wiem kto jest kto na nich, a są niepodpisane.
:-( :-( :-(

No i kto mi powie????


Ja :lol:



Stoją od lewej:
Ela (aqua) i Rodger,Alicja trzyma na ręku Nel-córkę od magdalenki i magda (megi ) z Jareczkiem

kucają:
Magda z Kubusiem ,Ela z Ewelinką,Edyta (mija) z Bianeczką

Siedzą na trawie od lewej:
Aśka z Mikołajem i Martynką,Agnieszka z Kamilką,Sylwia (Sylpa) z Patrycją,Jagoda (od Alicji),Ewa (Rycherty4) z Dawidkiem,magdalenka z Kajem i Ola (córka megi)

Zabrakło Boszki i Adasia,bo pojechali do logopedy.Ale są tutaj razem z miją i magdalenką


Janusz - 2007-09-28, 21:19

Nallepsza galeria, jaka widziałem w Necie :brawo: :jupi: :jupi: :brawo:

I jeszcze rozrywka intelektualna: who is who - trzeba trochę poganiać po foteczkach zakątkowych, spotkaniach w realu i wszystko jasne :-) :spoko:

Niskie ukłony za wkład pracy, wiem, co kosztuje porządna galeria :spoko:

grażyna - 2007-09-28, 21:37

Wspaniałe zdjecia. Po raz kolejny żałuję, że mnie tam nie było. Miło chociaż popatrzec. Dziękujemy z Anetką. Napewno będziemy oglądac wiele razy.
Alicja - 2007-09-28, 21:42

Mam nadzieję Grażynko,że będziecie się z Anetką oglądać już w przyszłym roku :-)
Nie chcecie jechać na Zakątkowy turnus?

grażyna - 2007-09-28, 21:51

Nie..przykro mi, ale jeśli nie będzie zabiegu to nigdzie się nie wybierzemy. Anetka to spora kobitka i dosyc ciężkawa :] . Nie dam rady na wózku. A bez tego za bardzo się męczy.
Pewnie żebyśmy chciały. Jak do tej pory wyjazdy Anetki to wyjazdy do szpitali :-(

bety - 2007-10-01, 10:04

Fajny przegląd turnusu. Miło było zobaczyć Was i dzieciaczki. W miarę udało mi się wszystkich "zidentyfikować".
dawid legnica - 2007-10-01, 13:43

ja dopiero dziś tu dotarłam i jestem pod wrażeniem, musieliście się niesamowicie bawić w takiej grupie, "przyjemne z pożytecznym" mogę sobie tylko wyobrazić jak było fajnie :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group