To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Nasze czerwcowe Jadowniki (2007)

Megi - 2007-10-01, 14:30

Ale zdjęć, a na ilu my jesteśmy :oops: Jak miło tak powspominać, to był niezapomniany turnus :-) :spoko: I bardzo cieszę się, że poznałam taką zgraną ekipę w realu, było bardzo fajnie. Ośrodek jest naprawdę godny polecenia, na mnie bardzo pozytywne wrażenie zrobili rehabilitanci. Są bardzo przyjażnie nastawieni do rodziców i szczególnie do dzieci. Ośrodek duży i przestronny, dostosowany do osób niepełnosprawnych na wózkach.Grażynko, także jeśli chodzi o wózek dla Anetki to nie miałabyś żadnych problemów, poza tym jest tam cicho i przyjemnie. Taka mała, spokojna wioska , gdzie czas jakby wolniej płynie ;-)
groszek - 2007-10-01, 18:24

Ja też sobie narobiłam smaku na wyjazd do Jadowników. Jak zobaczyłam jak ciekawie spędzaliście czas i jak sie fajnie bawiliście..tylko termin taki szkolny, wolałabym wakacje, ale kto wie, może uda mi sie wyrwać...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group