To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Stowarzyszenie "UŚMIECH"

maj1820 - 2009-10-02, 16:14
Temat postu: Stowarzyszenie "UŚMIECH"
Ostrowskie Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "UŚMIECH"



Stowarzyszenie nasze powstało w Ostrowie Wlkp z inicjatywy rodziców i przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa,w dniu 13 września 2009 rozpoczęliśmy oficjalną działalność.
Istniejemy jako Stowarzyszenie Zwykłe zarejestrowane w Starostwie powiatowym w rejestrze stowarzyszeń.
Na początek jest nas 8 rodzin z Ostrowa i okolic,przeważają chłopcy,mamy jedną dziewczynkę ale z tego co się zdążyłam zorientować będzie nas znacznie więcej.
O naszej działalności będziemy informować na bieżąco już niedługo na powstającej stronie internetowej stowarzyszenia.
A na początek zdjęcie założycieli znanych wam z Naszego Kochanego Zakątka.

Alicja - 2009-10-02, 17:06
Temat postu: Re: Stowarzyszenie"UŚMIECH"
Duże brawa za inicjatywę do powołania kolejnego,regionalnego Stowarzyszenia.


maj1820 napisał/a:

A na początek zdjęcie założycieli znanych wam z Naszego Kochanego Zakątka.


:-? nikogo nie poznałam osobiście,ze zdjęcia też niewiele kojarzę.
Proszę przedstaw Was po zakątkowych nicach.

maj1820 - 2009-10-02, 17:20

Alicja proszę bardzo

maj1820czyli ja Dona i MamaHubercika2 w postach "spotkania w realu" jest tam kila naszych fotek z dopiskami kto kim jest. :-D

emka205 - 2009-10-02, 17:24

maj :wow: , znów mnie zadziwiasz, nie zadążam za Tobą kochana. :prosze: duży ukłon w waszą stronę.
a jakieś namiary adresowe na Stowarzyszenie?

maj1820 - 2009-10-02, 17:29

Moniko na razie gościnnie naszą siedzibą będzie Ośrodek Wsparcia na ul Komuny (dom kombatanta)
dopiero startujemy i myślę że w przyszłości będziemy mieli swoją siedzibę.
Oczywiście serdecznie zapraszamy jak będziesz w Ostrowie. :-D

emka205 - 2009-10-02, 17:32

chętnie Was odwiedzę jak już się rozruszacie.

:em1: :em1:

Alicja - 2009-10-02, 18:45

maj1820 napisał/a:
Alicja proszę bardzo


dziękuję :-)

maj1820 napisał/a:
w postach "spotkania w realu" jest tam kila naszych fotek z dopiskami kto kim jest. :-D


Być może...
ale nie będę przekopywać wątku i wpatrywać się w nieznane mi twarze :cool2:

Mam robić losowanie?
wymieniłaś dwie zakątkowe mamy a na fotce są trzy panie :gwizd:

maj1820 - 2009-10-02, 18:50

Alicja trudno żebyśmy znali się wszyscy osobiście :-) ale może kiedyś...Będzie mi bardzo miło :spoko:
Alicja - 2009-10-02, 19:10

Zakątkowy Zlot II tuż,tuż.... :]

Ale tak serio... jesteście dumne,że powstało Stowarzyszenie,tak?
Jesteście Zakątkowymi mamuśkami,tak?
Więc trzeba pokazać się w tym wątku!
Dla reklamy!
bo robicie coś ważnego i pięknego
o!

maj1820 - 2009-10-02, 19:30

Na wszystkie twoje pytania odp.TAk

Myślę że na początek podanie informacji o powstaniu stowarzyszenia i pokazanie naszego logo jakim jest uśmiechnięty kwiatuszek wystarczy,a obiecuje ze już nie długo szerszą relację z działalności stowarzyszenia. :-)

Sylwia Janasik - 2009-10-02, 19:44

Och maj 1820 to wspaniała wiadomość ,macie stowarzyszenie ,ale mam nadzieje że o nas nie zapomnisz i będziesz nas czasami odwiedzać . :jupi: :jupi: :jupi:
maj1820 - 2009-10-02, 19:53

Sylwiu na pewno nie zapomnę,przecież to Wasze stowarzyszenie"Tacy Sami"było dla mnie inspiracją.Myślę że będziemy współpracować,a odwiedzę was na pewno i to niedługo,cały czas śledzę Wasz kalendarz spotkań i czytam relacje.

ps.wielkie podziękowanie :prosze: :prosze: :prosze: dla Waszej przedstawicielki Małgosi.

Marzenia - 2009-10-02, 19:58

Gratulacje i wielkie :brawo: :brawo: dla wszystkich założycieli nowego Stowarzyszenia "USMIECH". Wspaniała wiadomośc. :tak:
annag - 2009-10-02, 20:16

Gratuluję inicjatywy.Życzę wszystkiego co najlepsze :kwiat3: ,dużo pomysłów i sił do ich realizacji.
groszek - 2009-10-02, 20:28

Brawa za inicjatywę :brawo: :brawo: :brawo:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group