To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zak±tek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana pogl±dów... Zespół Downa to nie koniec ¶wiata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że ¶wiat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko s± ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Stowarzyszenie "U¦MIECH"

maj1820 - 2010-04-01, 07:32

My¶lę że wszystkie dzieciaczki, te małe i te duże znalazły dzi¶ w swoich gniazdkach podarki od zaj±czka.



A takie gniazdko z podarkami znalazły dzieciaczki z Stowarzyszenia "U¦MIECH"



Wszystkim życzymy bogatego zaj±czka. :-D

emka205 - 2010-04-01, 20:02

bardzo piękne gniazdko sprawił Wam zaj±czek.

do moich dzieciaczków też dzi¶ zawitał kicajek, ale z tego co wiem to do poznańskich dzieci zawita w sobotę lub w niedzielę (nie pamiętam dokładnie).
w każdym razie do moich zawitał dzi¶ w nocy :), ciekawa jestem jak jest z reszt± kraju, w jaki dzień Wielkiego Tygodnia odwiedza ich zaj±czek?

ladybirdka - 2010-04-01, 22:09

ładne gniazdka i podarki! :-) ja jestem z Zielonej Góry i u nas w ogóle się nie robiło żadnego gniazdka, tylko szukało się w ogródku u dziadków jaki¶ prezencików, pod krzaczkiem, w trawie - i zawsze to był niedzielny poranek.
maj1820 - 2010-04-08, 20:59

Kochani je¶li macie ochotę na spędzenie czasu z Waszymi pociechami na zabawie,na ¶wieżym powietrzu, w miłym towarzystwie to, Stowarzyszenie"U¦MIECH"serdecznie zaprasza na "majówkę"piknik rodzinny.Wszystkie informacje na http://stusmiech.bloog.pl


emka205 - 2010-04-09, 16:41

ojej, bardzo żałuję, że nas wtedy nie będzie.szkooda.
maj1820 - 2010-04-21, 21:58

Dzi¶ na spotkaniu Stowarzyszenia "U¦MIECH" mieli¶my zaszczyt go¶cić Anię(anna30) i Beatę(Tu¶ka)oraz synka Tu¶ki Zbyszka(Busiek).
Dziewczyny zrobiły nam bardzo mił± niespodziankę.
Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzinki. :prosze: :prosze: :prosze:

Ania Tu¶ka i Busiek,obok Janeczka z Hubercikirm ,w tle Dominika z Filipkiem.



Tuska z Busiem.




Ania ,Tu¶ka i ja (maj1820)



No i Zbyszek(Busiek) w zabawie.









Było nam bardzo miło Was go¶cić. :-)

anna30 - 2010-04-21, 22:31

Nam również było bardzo miło poznać U¶miechowiczów i U¶miechowiczki :-D To na pewno nie było nasze ostatnie spotkanie, Majówka przed nami :spoko: Dzięki za ¶wietn± zabawę!
ania - 2010-04-22, 09:36

Nam niestety nie udalo się dojechać i bardzo nam przykro z tego powodu :placze: bo widzę ,że dużo nas ominęło i nie mieli¶my okazji poznać naszych go¶ci.
mamagugu - 2010-04-22, 09:49

Super was zobaczyć, dziewczyny! Aniu, mamy podobn± fryzurę :-)
A Busia co tak wyci±gnęło? :wow: on chyba ze 170 cm już ma. :-)

mm - 2010-04-22, 10:13

Super spotkanko. Busiek rzeczywi¶cie wyci±gn±ł się w górę. Miło jest zobaczyć Was zobaczyć wszystkie razem. Aniu ¶wietnie wygl±dasz. Dieta działa!
rybcia - 2010-04-22, 12:04

Potwierdzamy że na spotkaniu było SUPER :spoko: :jupi: :jupi: . Pozdrawiamy naszych go¶ci :papa:
Janusz - 2010-04-22, 13:36

No tak.
Jak się ma stowarzyszenie pod tytułem U¶miech, to trudno, żeby nie było wesoło. :lol: :jupi:
Dzięki za fotki Tu¶ki i Bunia. Ale chłopak faktycznie wyrósł. :-)

maj1820 - 2010-05-09, 21:08

Kochani wczoraj Stowarzyszenie "U¦MIECH" bawiło się na "Majówce"
Przygrywał i bawił nas zespół Ex Flash za co serdecznie dziękujemy.
Pogoda nam dopisała, słoneczko umilało nam wspaniałe chwile zabawy.
Były tańce i konkursy w których bawili się mali i duĽi.


A oto kilka fotek.

Mamusie ze swoimi pociechami wygrzewały się na słoneczku.




Tańce,konkursy,pl±sy.







Zespół Ex Flash.


Spędzili¶my wspaniale sobotnie popołudnie.Dziękujemy wszystkim za przybycie :prosze: .

mm - 2010-05-10, 00:26

Widać, że wspaniale się bawicie na majówce. Super :spoko:
rybcia - 2010-05-10, 00:44

Potwierdzamy że impreza była SUPER . Wielkie brawa :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: i podziękowania za zorganizowanie imprezy dla maj1820 :prosze: :prosze: :prosze:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group