To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wady serca - Kardiochirurgia dziecięca w Polsce

Maria74 - 2015-04-01, 21:18

Dzięki. No jak zwykle - w naszym państwie jest super, więc o co nam chodzi...
martas - 2015-05-14, 20:28

Przekazanie aparatu płuco-serca oddziałowi kardiochirurgii w Łodzi :-)
Anielka - 2015-05-15, 22:02

Wspaniale! :spoko:
martas - 2015-08-19, 09:11

W Kielcach otwarto pracownię diagnostyki prenatalnej i echokardiografii płodowej. Więcej info tutaj
Alicja - 2016-03-01, 14:29

Zbieranie na leczenie za granicą to ogromne nadużycie. Polscy kardiochirurdzy dziecięcy są liderami w Europie
Iga - 2016-03-01, 21:13

Cytat:
Polscy kardiochirurdzy mają dokładnie takie same możliwości sprzętowe, diagnostyczne i terapeutyczne, jak europejscy kardiochirurdzy dziecięcy. Mamy rejestr operacji kardiochirurgicznych na absolutnie światowym poziomie. Winduje nas to do czołówki europejskiej – mówi naTemat Jarosław Pinkas wiceminister zdrowia.


Wszystko mają, tylko nie mają kultury osobistej i godnych warunków w szpitalu ;-) dla rodzica.

gosiulkat - 2016-03-03, 21:04

Ja i moje dziecko zawsze byłyśmy dobrze traktowane w CD w Katowicach . Na warunki też specjalnie nie narzekałam.
AniaGM - 2017-04-25, 20:29

Ja także polecam Kardiochiochirurgię z Poznania. Nasz Rafał miał operacje w styczniu. Operował dr Andrzej Wodziński. Mały miał bardzo duże ubytki przedsionkowo-komorowe. Udało się je pozalepiać. Świetny zespół lekarzy i specjalistów. Teraz zeszliśmy już z leków na serce.
http://www.kkchd.ump.edu.pl/html/o_klinice.html



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group