To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Świńska grypa...

Malaga - 2009-11-20, 21:55

No właśnie, grunt to nie panikować. Ja nawet nie pomyślę o tym, by się i kogokolwiek z domowników szczepić. My jesteśmy twardzi. Najgorsze w tym szczepieniu jest chyba to, ze jak się zacznie, to trzeba to robić co rok.
Nadziejka - 2009-11-21, 14:58

Może lepiej się nie szczepić. Przeczytajcie i spójrzcie
TU

gosia73 - 2009-11-21, 18:01

My się nie szczepimy. Zbyt dużo w tym wszystkim niewiadomych.
Ilona Dahnke - 2009-11-22, 11:55

Mysmy sie nie szczepili i mamy swinska grype :cry: , zyjemy i czujemy sie nawet, nawet :]
Pati biedna to bardzo przechodzi. Temperatura(wczoraj 40°), bolesne bole brzucha, katar, kaszel. Nic nie je bo gardlo zawalone. Ale i tak na dzien dzisiejszy nie zaszczepila bym siebie, ani mojej rodziny. Jedyne co jest pozytywne w tej chorobie: jestesmy razem 24h i mamy czas na pogadanki itp... ;-)

martas - 2009-11-22, 12:04

Ilonka tylko pamiętaj, żeby się do końca wykurować :* Odpoczywajcie kochani i duuuuuużo zdrówka. Pisz jak tam sytuacja u Was na bieżąco :* Trzymamy :spoko:
Manu - 2009-11-22, 13:16

Dużo zdrówka dla was ,u nas też była grypa Maks miał 40 stopni ale po 2 dniach wszystko przeszło kaszel zoatał jutro kontrola
kacha_wawa - 2009-11-22, 15:20

Ilonka dużo zdrówka dla Was :* Zobaczycie szybko sobie to paskudztwo pójdzie :tak:
Ilona Dahnke - 2009-11-22, 20:46

Pati juz lepiej ne boli ja ani glowa, ani brzuch. Temperatura jeszcze troche skacze. Jutro lekarz do nas przyjedzie, to zobaczymy, co powie. Ja mam straszne bule gardla i brzucha i cos mnie w nogach kreci :-( , zobaczymy jaka bedzie noc. Adam dzielnie usmiecha sie i robi cierpi (ale do tego to sie nie przyznaje :-) ).
Chory tato

Chora mama

Chora corka

chory kotek

Marta Witecka - 2009-11-23, 18:16

A ja jeszcze w temacie świńskiej.
Polecam obejrzenie tych filmów:
:arrow: tutaj :arrow: i tu

Nadziejka - 2009-11-23, 18:41

Eeee...tam, to nie taka straszna ta świńska grypa wnioskując z oblicza Ilony i jej męża. :-D
Piękni i uśmiechnięci...

magdalenka - 2009-11-23, 18:51

Jak tak się ładnie wygląda chorując na świńską to już się nie boję :spoko:
Alicja - 2009-11-23, 19:08

Jak mnie dopadła londyńska grypa to przeleżałam parę dni w łożu.
Nie wyobrażam sobie chorować na siedząco :roll:

Ilona Dahnke - 2009-11-23, 20:12

Przy Pati inaczej nie ma szans :roll: . owszem pierwsze dwa dni to az takie kolorowe nie byly, ale teraz to z gorki ;-)
A jak ktos potrafi, albo ma mozliwosc lezenia w lozku to powinien sie cieszyc :] , nie kazdy ma taki "luxus" :roll:

gr0szek - 2009-11-25, 21:50

Znalezione dzisiaj:
Cytat:
Pandemia nowej grypy może okazać się największą aferą korupcyjną naszych czasów. Do takiego wniosku doszli dziennikarze duńskiej gazety "Information", którzy przeprowadzili śledztwo dotyczące związków ekspertów medycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z największymi firmami farmaceutycznymi.


tutaj >>

Nadziejka - 2009-11-26, 08:33

Siostra mi mówiła jakiś czas temu, że według niej cała ta sprawa ze świńską grypą jest nakręcona w konkretnym celu, oczywiście finansowym, bo na zwykłą grypę też ludzie od zawsze umierają i jakoś nikt o tym nie trąbi. :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group