To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Domowe sposoby leczenia

patafilar - 2017-09-12, 09:27

link usunięty tutaj można przeczytaj o działaniu soków na różne schorzenia w tym na grypę. Podaje sok z marchewki, imbiru i czosnku moim dzieciom i szybko dochodzą do zdrowia. Polecam.
Uprzejmie proszę przed wklejeniem jakiegokolwiek linku zapoznać się z regulaminem naszego Forum. Nie zgadzamy się na trkatowanie Zakątka jako miejsca na reklamę. Pozdrawiam moderator

patafilar - 2017-09-19, 09:50

Przede wszystkim dobrze jest się hartować (prysznic na przemian zimny i ciepły), pić soki wg. receptury . Stosuję się do tych zaleceń i w ogóle nie choruję. Polecam, bo to naprawdę działa. Lepiej działać profilaktycznie.
mija - 2017-12-19, 19:08

DZiewczyny czy któraś stosuje spirulinę ?
kabatka - 2017-12-19, 21:36

Ja spożywałam kiedyś regularnie. Naturalna wit. B i coś jeszcze z tego co pamiętam :tak:
maribracka - 2018-04-26, 11:31

Podstawa to zdrowa i zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna ;) niestety każdy o tym wiem, ale niewiele osób się stosuje do tych prostych zaleceń większości lekarzy :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group