To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Specjalista - nie polecam

romaya - 2010-01-04, 09:33
Temat postu: Specjalista - nie polecam
Wątek o polecanych specjalistach istnieje i ma się dobrze. Moim zdaniem przyda się też wątek o lekarzach, których lepiej unikać, żeby zaoszczędzić sobie czasu i nerwów. Na pierwszy ogień nie polecam wizyty u dr Marii Gardziejczyk w UDSK w Białymstoku - specjalista endokrynolog. Bardzo przedmiotowo traktuje pacjenta, wypisuje hormony bez sprawdzenia wyników badań, uogólnia ("wszystkie te dzieci mają niedoczynność tarczycy"), ogólnie mało rzeczowa i niesympatyczna. Bardzo mnie zdołowała wizyta u niej, więcej pisałam tu
ciborka - 2011-01-13, 21:46

o widzisz, miałam po ostatniej wizycie u niej podobny niesmak. wypisała mi receptę komentując w kierunku studentów siedzących za jej plecami w mniej więcej taki sposób: pisać! bo jak pacjent nic nie dostanie to się obraża na lekarza. :wow:
TSH u Mani lekko wyszło wtedy poza normę. to moje ostatnie spotkanie z panią.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group