To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - "12 Dębów" w Zaździerzu - pytania i odpowiedzi

Tośka - 2015-10-06, 11:32

Jakby co, daj znać, bo to nie jest kłopot. Mieszkam 9km od "tego lasu".
mamagugu - 2015-10-06, 12:19

Już załatwione, pani Edyta zaoferowała, że ktoś z Dębów po mnie wyjedzie. Ale bardzo dziękuję. :*
magda - 2015-10-06, 12:33

Tylko się przypomnij im tego samego dnia, bo oni trochę zakręceni są ;-)
boszka59 - 2015-10-06, 15:55

Gugowa jeszcze ja jestem i służę podwodą.Oprócz tego służę szlafrokiem poduszką czy co tam jeszcze potrzebujesz
mamagugu - 2015-10-06, 17:29

:* Ty już jesteś wystarczająco eksploatowana, chociaż ja ci odpuszczę. ;-)
Możesz mi wymyślić najbliższy kantor, bo googluję i googluję i obok dworcowej nic, wszędzie 20 minut marszu. ;/

Marzenia - 2015-10-06, 18:07

Ale tu gorąco…ja też już się rozgrzewam i nie mogę doczekać się spotkania z Wami, ciekawi mnie czy dzieci się pozmieniały, czy podrosły, jaki będzie turnusowy hicior, czy ktoś coś zmaluje…oby nie …ja na pierwszym turnusie narozrabiałam…więc mam limit wyczerpany i muszę się pilnować. Bardzo się cieszę, na te cudowne dwa tygodnie października :tak:
kabatka - 2015-10-06, 18:17

Puśćcie tam jakąś mysz wieczorem, macie na bank z mijką hit turnusu (i nagrajcie to) :lol: Ja prawie urodziłam, jak mijka zobaczyła myszkę na turnusie, kiedy byłam w odwiedzinach u dziewczyn i w ciąży z Lilą ;-)
boszka59 - 2015-10-06, 19:07

Agata jeśli w sobotę jesteś o godzinie działania galerii to cię odbiorę i podjedziemy do kantoru . Kupisz tez to co potrzebujesz.
mamagugu - 2015-10-06, 20:01

Napisze na priv bo się pwoli mój osobisty wątek tu robi :-)
mamagugu - 2015-10-06, 20:56

kabatka napisał/a:
Puśćcie tam jakąś mysz wieczorem, macie na bank z mijką hit turnusu (i nagrajcie to) :lol: Ja prawie urodziłam, jak mijka zobaczyła myszkę na turnusie, kiedy byłam w odwiedzinach u dziewczyn i w ciąży z Lilą ;-)

Ani mi się ważcie! Ja też się panicznie boję myszy i szczurów.

mija - 2015-10-07, 08:35

Widzisz Agata !!!!
Ja mam fobię a te się nabijają.
Miałam kiedyś szczura w mieszkaniu ( 4 piętro ! ).
Wyprowadziłam się z małym dzieckiem do rodziców na 2 miesiące,
choć szczura już dawno złapali.
Potem przez pół roku nie mogłam zasnąć bo nasłuchiwałam w nocy chrobotania.
I przez rok wysypywałam mąką strategiczne punkty w mieszkaniu....
Nie ma nic do śmiacia. :evil:
Jak mi kto wspomni o gryzoniach na turnusie to ubiję :-x

emka205 - 2015-10-07, 08:52

mija a strategiczne punkty to jakie? przy drzwiach, oknach?? to mały młyn miałaś w chacie ;-)
mija - 2015-10-07, 12:08

Strategiczne to wszystkie wyjścia spod mebli kuchennych.
Opracowałam plan wysypu mąki tak że musiałby przekroczyć
jakąś linię buszując po mieszkaniu.

mamagugu - 2015-10-07, 14:32

Zanim się wyprowadziłam do Anglii to w życiu szczura nie widziałam. A tu jest ich mnóstwo, na dwa dni przed porodem poszłam do biblioteki i tam były takie rozsuwane drzwi i jednocześnie ze mną do biblioteki wbiegł szczur, i miałam dylemat rodzić, czy nie rodzić (bo mi się od razu wszystko skurczyło) wchodzić czy nie wchodzić, a potem jak już weszłam to czy komuś o tym szczurze powiedzieć. Mój teść dokarmia ptaki, no i zalęgły mu się szczury, masa, i same inteligentne, na które żadne pułapki nie działają, więc Nigel chodzi tam wieczorami i na nie poluje, cały cyrk, mieliśmy też szczura w ogrodzie, podkradałam jedzenie naszym królikom, mnie się słabo robiło za każdym razem, i tez z okna do niego strzelaliśmy. I mysz mi się kiedyś w kominku zalęgła. Nigel stwierdził, że w życiu nie słyszał takiego dźwięku jaki wtedy w nocy z siebie wydałam. Yyyyyych, nie cierpię gryzoni! Brrrr.
gosiulkat - 2015-10-07, 17:51

My z hazel przyjedziemy dopiero na kolacje. Już chce turnusowe życie, bo w tym normalnym za dużo na głowie :evil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group