To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Pomoce do przygotowywania pomocy edukacyjnych

armadia - 2010-10-12, 21:14

Mary, jeśli podglądasz Zakątek to dla Ciebie wielkie brawa!!! Wróżką nie jestem, ale Tobie wróżę karierę rysowniczki-ilustratorki :-)
kabatka - 2010-10-12, 21:15

O to to! Armadia :tak:
grażyna - 2010-10-12, 21:15

Hi, hi, mi to nawet jajko krzywe wychodzi.
Podziwiam pracę Mery :tak: , i pomysł i wykonanie.

Iga - 2010-10-12, 21:16

grażyna napisał/a:
Hi, hi, mi to nawet jajko krzywe wychodzi.


A nie masz Grażynko złych wzorców przypadkiem?

groszek - 2010-10-12, 21:18

armadia napisał/a:
Mary, jeśli podglądasz Zakątek to dla Ciebie wielkie brawa!!! Wróżką nie jestem, ale Tobie wróżę karierę rysowniczki-ilustratorki :-)


Przeczytałam to zainteresowanej, a ta na to, mam 23 lata, jestem stara i nie umiem rysować, ale dodała - dziękuję za wsparcie! :prosze:

asia14 - 2010-10-12, 21:19

Niech nas MARY w kompleksy :glupek: nie pakuje tylko zacznie sama działać i to na dużą skalę robić. :nsupermen:
Ile razy szuka się czegoś prostego acz realnego dla dziecka bliskiego i prawdziwego tak aby mogło smiało działać przy takich rysunkach.???

Myślę, że wielu chętnych by znalazła. Zdolniacha i tyle.
Pozdrawiam

groszek - 2010-10-12, 21:20

Iga napisał/a:
grażyna napisał/a:
Hi, hi, mi to nawet jajko krzywe wychodzi.


A nie masz Grażynko złych wzorców przypadkiem?


Iga a jak tam Żorżyk, wyszedł z szafy czy jeszcze nie?

Iga - 2010-10-12, 21:25

Ania, prawda jest taka, że mnie chyba nawet Dżordżyk nie chce. Szukam zdjęcia i nie mogę znaleźć. Idę niestety spać bo o 3 w nocy wstaje. Romaya przyjeżdża i muszę jechać do Częstochowy pomodlić się o udaną wizytę i żeby mnie znowu na Zakątki nie obsmarowała.
groszek - 2010-10-28, 11:42
Temat postu: Laminowane liście
Tych, którzy mają laminarkę zachęcam do zrobienia :arrow: laminowanych liści
Marta Witecka - 2010-10-28, 12:17

To super pomysł Aniu - Ty jak zwykle pierwsze miejsce w twórczości. Może znajdę na to czas... ;/
ladybirdka - 2010-10-28, 14:03

Aniu, jak zwykle - mogę rzec tylko, że jesteś niczym Pomysłowa Dobromira :-) :brawo:
grażyna - 2010-10-28, 16:18

Aniu, a Ty nie myślałaś o robieniu kasy na Twoich pomysłach :lol: . Opatentujesz te swoje pomysły i sprzedaż wysyłkowa.
Tak na poważnie to mam nadzieję że nie, bo jak dotąd możemy dowolnie czerpać z Twoich pomysłów.

mafra - 2010-10-28, 16:23

Może będą jakieś zniżki dla Pomarańczowych :lol:
asia14 - 2010-10-28, 17:42

grażyna
Cytat:
Aniu, a Ty nie myślałaś o robieniu kasy na Twoich pomysłach . Opatentujesz te swoje pomysły i sprzedaż wysyłkowa.


Ja będę pierwszym klientem . Anka zakłądaj firmę razem z Mary i działąjcie. Czasami pasja jest marzeniem a u was realią łączą się z pasją i zdolnościami organizacyjno - plastyczno- technicznymi :okular: :tak: :brawo: :brawo: :spoko: :spoko: :spoko:

Iga - 2010-10-28, 20:46

Ania, zakładaj, zakładaj. Zacznij ode mnie. Ja mogę kupić zalaminowane Mery robienie kanapki i wyjście z domu. Wpłata na konto + koszt wysyłki :spoko:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group