To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Nagroda Fundacji Polcul

mad - 2010-05-12, 09:42

:brawo: :brawo: :brawo: wielkie :prosze: za Zakątek, miejsce tak bardzo pomocne w trudach naszego codziennego życia, skarbnicę wiedzy jak pomóc naszym dzieciom stworzyć jak najlepsze warunki życia. Dziękujemy :prosze:


Moniko wielkie gratulacje :tak: :*

kamilka - 2010-05-12, 10:05

:brawo: :jupi: :brawo: :jupi: :brawo: :jupi: :*
kabatka - 2010-05-12, 11:05

Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje :*

Zostałam wyróżniona, ale trzeba pamiętać, że Zakątek nie jest moim indywidualnym dziełem :em3: Przyczyniła się także do niego Alicja, no i bez kabata nic by nie hulało, bo co my byśmy dwie dziewczynki bez informatyka zrobiły :-)

Ilona Dahnke - 2010-05-12, 11:56

Wspaniale, gratulujemy :jupi: :brawo: :jupi:
Malaga - 2010-05-12, 12:22

Gratuluję zarówno Tobie jak i oczywiście Alicji i kabatowi. Wspaniałe jest to, że docenił ten trud ktoś spoza zakątka :brawo: :jupi: :brawo: :jupi:
magura - 2010-05-12, 12:30

Moniko, Alicjo i Martinie - gratulacje!




Januszu, dziękujemy za wspaniałą inicjatywę :prosze:

Będzie kolejna okazja by poświętować na Zlocie świeżo po wręczeniu nagrody!

Janusz - 2010-05-12, 12:42

Cieszę się bardzo, że mój wniosek z ubiegłego roku został pozytywnie rozpatrzony, czego zwieńczeniem będzie uroczystość 29 maja. Sam byłem mile zaskoczony, że ktoś zauważył naszą działalność i docenił wielkość misji całego przedsięwzięcia. Rekomendacja twórców forum, portalu a w końcu stowarzyszenia Zakątek 21 była niejako wyrazem mojej wdzięczności wobec tych, którzy wskazali kiedyś mnie.

Gratuluję wyróżnienia i dziękuję Moniko Tobie i Alicji za wymyślenie i założenie Zakątka, kabatowi za profesjonalną obsługę techniczną, moderatorom za ciężką pracę i czuwanie nad niemal wszystkim.

Fundacja mogla wyróżnić jedną osobę, ale przypuszczam, że tam, w Domu Wspólnoty Polskiej, będzie okazja do opowiedzenia o tym, jak i dlaczego się to wszystko zaczęło. Najprzyjemniejszą częścią spotkania, już po rozdaniu nagród, są swobodne wypowiedzi osób nagrodzonych i reakcja zebranych.

Będę też na tej uroczystości, wrócą pewnie wspomnienia sprzed trzech lat. Zobaczę, jak to wygląda nieco z boku.
groszku, uroczystość zaczyna się o 11:30 w tej samej Sali Lustrzanej.

Do zobaczenia :brawo: :brawo: :brawo: :kwiat2: :kwiat3:

romaya - 2010-05-12, 12:48

Moniko, Alicjo, Martinie - wielkie brawa :brawo: Dziękuję, że mogę tu być :*
magura - 2010-05-12, 12:48

W takim razie relacja tak fotograficzna, jak i w formie opisu z pewnością się u nas pojawi :-)
Marta Witecka - 2010-05-12, 13:04

Moniko, Alicjo, Kabacie - ode mnie też wielkie gratulacje! :brawo: Zakątek to pierwsze miejsce, na które wysyłam nowych rodziców dzieci z zD (trochę jak w kosmos ;-) )
Też mnie nie dziwi ta nagroda, przecieże to obecnie ogromne przedsięwzięcie i przydatne wielu ludziom.
Janusz gratulacje za dobry pomysł zgłoszenia! :tak:

Myślałam, że rozdanie nagród będzie w Australii... :oops: :lol:

izab - 2010-05-12, 13:32

GRATULACJE

Jesteście wspaniali wiele zawdzięczamy wam,przede wszystkim to że nie zostaliśmy sami.
I wielkie :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

affelti - 2010-05-12, 13:48

Wspaniale, gratulacje :brawo: :brawo: :brawo: :npiwko:
mija - 2010-05-12, 14:55

Zasłużyłaś, kochana :prosze:
natan - 2010-05-12, 15:11

:brawo: :brawo: :brawo:
Alicja - 2010-05-12, 15:12

kabatka napisał/a:


Zostałam wyróżniona, ale trzeba pamiętać, że Zakątek nie jest moim indywidualnym dziełem :em3: Przyczyniła się także do niego Alicja, no i bez kabata nic by nie hulało, bo co my byśmy dwie dziewczynki bez informatyka zrobiły :-)


O tak,bez kabata ani rusz :*
Pamiętam czas gdy pewnego dnia zostało zamknięte forum na którym była bardzo fajna atmosfera... Monika była tam moderatorką ja zwykłą użytkowniczką ( z własnego wyboru,bo takowe "stanowisko" i mnie było proponowane,razem z mamą rozkręcałyśmy to forum).
I mimo,że się nie znałyśmy (poza kilkoma meilami jak Monika była jeszcze w ciąży)postanowiłyśmy wykorzystać lukę i założyć forum.
Tygodnie spędzone na gg,aby dograć szczegóły:opłacenie z własnych pieniędzy serwera,dobór skórki,wymyślenie nazwy,wątków,tematów,uzgodnienie stanowiska szefa ;-) i wreszcie zaproszenie ludzi....
Byłyśmy bardzo przejęte :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group