To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie GRAAL - Konferencja "Zespół Downa. W kierunku Zmian." 28-2

Margola - 2010-06-24, 12:20
Temat postu: Konferencja "Zespół Downa. W kierunku Zmian." 28-2
Stowarzyszenie Graal, w dniach 28 - 29. IX 2010 roku w Krakowie, organizuje Konferencję Zespół Downa. W kierunku Zmian.
Konferencja skupi uwagę specjalistów z różnorodnych dziedzin medycznych (lekarzy, logopedów, terapeutów) z Polski oraz Stanów Zjednoczonych oraz polityków zaangażowanych w tematykę dot. osób niepełnosprawnych.

Na konferencji poruszone zostaną tematy m.in: skutecznych metod edukacji dzieci i młodzieży z zespołem Downa oraz sposobów integracji ze społeczeństwem.

Więcej informacji na stronie internetowej .

Osoba do kontaktu:
Anna Pawlak
Koordynator projektów
12 42 10 163
698 691 075
e-mail: anna.pawlak@graal.org.pl

gr0szek - 2010-06-24, 13:18

Margolciu - jesteś pewna, że to jest we wtorek/środę?
boszka59 - 2010-06-24, 14:02

Chyba niestety tak. ;/ Nie jest to najlepszy termin.
gr0szek - 2010-06-24, 22:05

Ale jak rozumiem - jedziecie?
boszka59 - 2010-06-25, 09:53

Jasne że tak , jak dasz żonie zgodę i dzieckiami się zaopiekujesz. Jak będzie piknie to do niedzieli ostaniem ;-) .
graal_org_pl - 2010-07-01, 17:53
Temat postu: Zmiany w płatnościach
Zapraszamy, zapraszamy do nas na konferencję :-)

Coraz więcej osób się zapisuje i w związku z tym musieliśmy zmienić sposób płatności. Teraz preferowanym terminem płatności, który gwarantuje udział w konferencji to 14 dni. Bardzo zależy nam na tym, by mieć pewnych uczestników, gdyż liczba jest ograniczona.

Oczywiście, jeśli ktoś nie może zapłacić w takim terminie, a zależy mu na udziale w konferencji, nie ma problemu. Wystarczy w polu Uwagi na stronie formularza rejestracyjnego wpisać, że deklaruje się zapłacić później i podać termin wpłaty.formularza rejestracyjnego.

Zachęcamy do odwiedzania strony konferencji na biężąco, ale obiecujemy, że będziemy na pewno ciekawostki umieszczać na Zakątku :) Zespół Downa. W kierunku zmian.

trigo - 2010-07-02, 23:01

No i co tu robić.... wynika z tego, że na cały praktycznie wrzesień wyprowadzę się z domu....
Obym nie za późno decyzję podjęła.

Daga - 2010-08-17, 10:43

Dziewczyny, czy któraś z Was wybiera się na konferencję? Ja wysłałam zgłoszenie na początku sierpnia, po czym otrzymałam maila z prośbą o dokonanie wpłaty i informacją, że wtedy dostanę drogą mailową potwierdzenie. Pieniądze przelałam, no i żadnego potwierdzenia nie otrzymałam. Czekałam prawie 2 tyg. a potem wysłałam maila z prośbą o wyjaśnienie sprawy. I cisza. :-( Muszę chyba do nich zadzwonić, co :?:
mama kubusia - 2010-08-17, 21:52

Ja chciałam się wybrać. Ale jak są takie problemy to się zaczynam zastanawiać. Daga daj znać co dalej.
groszek - 2010-08-18, 08:56

Ja już pod koniec czerwca wpłaciłam i też, czekałam ponad dwa tygodnie na potwierdzenie wpłaty, oni potwierdzają pewnie jak mają jakiś zbiorczy wyciąg z konta i tym nie ma się co martwić- pieniądze nie przepadną .
Daga - 2010-08-18, 21:08

Dziś dostałam potwierdzenie. Z powodu urlopów mają lekkie opóźnienia. ;-)
Ewka - 2010-08-27, 18:54

Witam, ja z koleżanką także się wybieramy z Konina samochodem (sądzę, że moim). Możemy kogoś zabrać z Konina, okolic ewentualnie po drodze - będzie raźniej.
Ja też wpłaciłam, potwierdzenie przyszło po 4 dniach.

pozdrawiam ewa

nefre - 2010-09-06, 15:56

rany, ja ciągle myślę..... może uda się i pojadę :-)

Margolcia, możesz doradzić, gdzie ewentualnie można nocleg załatwić w miarę blisko?? Ty z Krakowa, tak?
koleżanka mi poradziła siostry zakonne, ale to chyba daleko jest..

beticz - 2010-09-07, 07:07

a jaki jest koszt, bo ja jakoś doczytać nie umiem?
groszek - 2010-09-07, 10:22

150 zł dla rodziców


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group