To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie GRAAL - Konferencja "Zespół Downa. W kierunku Zmian." 28-2

beticz - 2010-09-07, 10:53

dzięki
nefre - 2010-09-07, 15:35

można odpisać z Fundacji, tylko trzeba prośbę napisać do nich o sfinansowanie konferencji :-)
groszek - 2010-09-07, 22:40

Stowarzyszenie Graal ma zamiar przygotować materiały z konferencji także dla tych, którzy nie mogą być na konferencji.
Witam serdecznie,

* Stowarzyszenie GRAAL planuje udostępnić rozszerzony pakiet materiałów konferencyjnych, w którym znajdą się nagrania filmowe ze wszystkich wykładów i warsztatów podczas konferencji
* Chcemy dać szansę tym, którzy podczas konferencji chcieliby poznać treść innych warsztatów, w których nie mogli wziąć udziału, bo odbywały się równolegle
* Chcemy poznać oczekiwania względem materiałów i sposobu ich udostępnienia i zachęcamy do wypełniania ankiety: http://spreadsheets.googl...qemU2ZWtBV1E6MQ
* Zachęcamy do przekazania łącza do ankiety wszystkim tym, którzy z powodu zawodowych lub innych nie mogli wziąć udziału w konferencji - dzięki tym materiałom będą w stanie również poczuć emocje konferencji i dowiedzieć się tego, co uczestnicy konferencji
* Wszyscy, którzy wezmą udział dostaną 5% zniżkę, gdy wydanie materiałów dojdzie do skutku


Pytania proszę kierować do:
Rafał Ryba
koordynator ds. promocji i PR
tel. 0 603 461 281
e-mail: rafal.ryba@graal.org.pl

martchen - 2010-09-14, 12:52
Temat postu: Kto jedzie??
groszek napisał/a:
150 zł dla rodziców


Ja już sie zapisałam na konferencję:) Która z mam jedzie? Ja jestem z okolic Zielonej Góry, więc chętnie bym się skontaktowała. Mój numer kom:696465189. Pozdrawiam

Alicja - 2010-09-14, 13:14

A trochę Zakątkowiczów się wybiera :tak:
Boszka,Daga,groszek..
ja się zastanawiam :nzastanawianie: (a pewnie jak postanowię to już nie będzie miejsca :-D )

groszek - 2010-09-14, 20:45

Ty masz tak blisko...przyjedź choć na jeden dzień ;-)
kafe - 2010-09-18, 14:23

ja nie wiem ... do końca nie wiem , bo nie wiem czy pan mąż będzie mógł zostać z juniorami

ach ochotę mam wielgachną!!!!

dam na pewno znać czy się wybiorę i czy będzie jeszcze miejsce ;) w poniedziałek sobie do nich przedzwonię

groszek - 2010-09-21, 13:56

Właśnie ruszyły zapisy na grupy dyskusyjne i warsztaty równoległe...Zapisujcie się u Pani Anny Pawlak
martchen - 2010-09-21, 20:38

groszek napisał/a:
Właśnie ruszyły zapisy na grupy dyskusyjne i warsztaty równoległe...Zapisujcie się u Pani Anny Pawlak


Ja własnie się zapisałam:)

an26 - 2010-09-30, 09:16

Byłam na konferencji i muszę przyznać, że bardzo się cieszę, że Pani Magda Chaszczyńska zorganizowała i zaprosiła ludzi, którzy z niezwykłą wrażliwością i doświadczeniem poprowadzili konferencję. Szkoda tylko, że z moich okolic tym tematem niewielu się zainteresowało, choć miło mi było poznać dwie siostry zakonne z Wadowic, które prowadzą DPS, jedna z nich jest logopedką i obie żywią ogromne nadzieje dla swoich małych dzieci z zd, jeśli chodzi o naukę pisania i czytania.
groszek - 2010-10-01, 21:57

My też byłyśmy, szkoda, że się nie zapoznałyśmy :-( a siostry mi też wpadły w oko, szczególnie ,że były na tych samych warsztatach co my ;-)
an26 - 2010-10-02, 16:31

To prawdopodobnie byłyśmy na tych samych blokach, jedna z sióstr jest logopedką i kształci się u prof. Cieszyńskiej, bardzo entuzjastycznie podchodzą do metod profesorki i uczą nim dzieci w DPS-ie.
Szkoda, że się nie poznałyśmy :-(

an26 - 2010-10-02, 16:31

A jeszcze jedno: czy ktoś jeszcze z zakątka był oprócz Ciebie??!!!
Nebel - 2010-10-02, 21:53

Byłam jeszcze ja i Betka.
Siostry rzeczywiście wpadały w oko ;)
Czekam na płytkę z konferencji z warsztatami. Nie wiecie przypadkiem jaka ostatecznie ma być cena?

boszka59 - 2010-10-03, 17:39

Ja też byłam .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group