To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - Problem z historią przeglądania

manda7 - 2010-07-07, 13:55
Temat postu: Problem z historią przeglądania
Mam pytanko i nie wiem czy dobrze trafiłam, może ktoś pomoże.Sirota ze mnie bo historia przeglądanych stron mi się nei zapisuje i kilka dni temu otworzyłam stronkę i nie zapisałąm a teraz nie pamiętam gdzie to było a historii nie mam, czy jest to gdzieś zapisane indziej na dysku czy tylko w widocznej historii na pasku.A jak gdzieś indziej to jak mogę to znaleźć.Dziękuję
neo - 2010-07-07, 18:17

Wciśnij Ctrl H - powinna pokazać Ci się historia odwiedzonych stron.
Jeśli jej nie ma, w oknie przeglądarki wejdź w Narzędzia>Opcje internetowe>na karcie Ogólne-Historia przeglądania kliknij Ustawienia i sprawdź, czy nie jest zaznaczony radiobutton "Nigdy". Jeśli jest, ustaw go np. na "Automatycznie", zatwierdź OK, OK, zamknij i uruchom przeglądarkę i powinno być po sprawie.

manda7 - 2010-07-07, 19:44

To ja wiem :-) tylko jak mogę odzyskać to co przeglądałam ale nie zapisane było w historii bo się zapisywała
neo - 2010-07-07, 20:14

Zerknij jeszcze tam, gdzie wskazałem powyżej i kliknij "Wyświetl pliki" - pokażą się tymczasowe pliki internetowe wraz z adresami stron, z których pochodzą. Jednak jeśli miałaś/masz wyłączoną historię, to obawiam się, że na niewiele Ci się to zda, nawet stosując to lub to narzędzie.
zdziśka - 2012-01-02, 13:46

ja mam małe pytanko: dlaczego niektóre posty nie są zaliczane? to znaczy ktoś napisał więcej postów niż jest napisane w rubryce posty pod awatarkiem. od czego to zależy że jeden post się zaliczy a inny nie?

nie wiem czy to dobry temat ale wydawał mi się najbliższy

Alicja - 2012-01-02, 13:49

tutaj znajdziesz odpowiedź ---> klik
zdziśka - 2012-01-02, 13:57

dzięki za wyjaśnienie
vagabunda8 - 2013-12-03, 17:04

Dzieją mi się dziwne rzeczy.
1/ Kiedy wejdę na stronę główną za każdym razem muszę się logować, mimo, że odhaczam funkcję o zalogowaniu automatycznym.
2/ Kiedy wejdę na stronę główną, otwiera za każdym razem otwiera mi się okno zapraszające do testowania nowej Downoteki, mimo, że chował tą informację.
3/ Kiedy chcę zobaczyć nieprzeczytane posty, i korzystam z możliwości "otwórz wszystkie w nowych oknach" to już jest kaszana. Prawie za każdym razem muszę się logować od nowa, a i tak wyświetla mi się pierwsza strona wątku-i muszę ponownie klikać na ostatnią stronę.
4/ Po opuszczeniu Zakątka i ponownym zajrzeniu, wszystko zaczyna się od nowa. i na dokładkę przeczytane posty wyświetlają mi się jako nie przeczytane.
5/ Dopiero z poziomu "Znalezienia wyników" klikając w okienko ostatniego posty w danym temacie wyświetla mi się ostatniej informacji i już więcej się nie pokazuje.

Dzisiaj rano jeszcze wszystko działało dobrze.... :cry:

aniak - 2013-12-03, 17:42

Mam dokładnie to samo co Basia :tak:
Alicja - 2013-12-03, 17:57

Ja też ;/
popieprzyło się to dzisiaj po południu

aniak - 2013-12-03, 18:11

Ja już miałam około 12-13.
grażyna - 2013-12-03, 18:13

U mnie podobnie :roll: .
iwi - 2013-12-03, 18:26

A ja nie zaznaczałam automatycznego logowania i wylogowuje mnie tylko jak kliknę w ten link do wypowiedzenia się na temat Downoteki oraz po upływie kilku minut, jeśli nic nie robię (tak jak na stronach bankowego konta internetowego, jest to krótki czas).
Ogłoszenie schowałam i jest schowane.
Nieprzeczytane posty otwieram sobie prawym klikiem myszki (te, które mnie interesują).
Faktem jest, że czyściłam dziś ciasteczka, bo z netem mieliśmy problemy (już naprawione).

Podsumowując:
Wylogowuje mnie szybciej niż np. w zeszłym miesiącu. No i do Downoteki nie chce wpuścić.

sobalinka - 2013-12-03, 19:08

mam tak samo jak dziewczyny :-?
Alicja - 2013-12-03, 19:52

Tu jest chyba klucz klik


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group