To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - Problem z historią przeglądania

Alicja - 2013-12-19, 22:18

a jak nie lubi się opery?
kabat - 2013-12-19, 22:22

Napisałem "np." Można wybrać inną:
http://www.dobreprogramy....indows,181.html

vagabunda8 - 2013-12-19, 22:36

Dziękuję za informacje. Przeglądarki nie zamierzam zmieniać, bo jest mi z nią dobrze i mam do niej zaufanie. Nie jestem informatykiem i wiele spraw związanych z komputerem jest dla mnie obca i nie zamierzam się wgłębiać co jest robione z moim laptopem, ważne że działa. I Martin, nie mam problemów z innymi stronami, forami, blogami itp. Jedyny problem jest z forum zakątka i to bez względu na to jakim sposobem wejdę na forum, czy bezpośrednio z adresu, czy przez portal. Ten problem nie dotyczy tylko mnie.
aniak - 2013-12-19, 22:53

Basia, ale kogo jeszcze ?
Dziewczyny pisały (ja też), że po czyszczeniu zakładek, ciasteczek i nie wiem tam jeszcze czego (Margola podawała) i wpisaniu nowego adresu wszystko się normowało.
Może problem jest z twoim komputerem a nie ze stroną Zakątka ?

Alicja, nie znudziły ci się jeszcze te zaczepki, które siejesz po różnych wątkach forum ? ;/

Margola - 2013-12-20, 07:24

BaHa, mnie zaczęło wywalać, jak przeszłam na Windows 8 - po prostu nie ma takiej możliwości, żeby najnowszy Internet Explorer był łaskaw mnie zapamiętać. W pozostałych komputerach ze starszym systemem i innymi przeglądarkami - proszę bardzo.
vagabunda8 - 2013-12-20, 15:58

Margola napisał/a:
BaHa, mnie zaczęło wywalać, jak przeszłam na Windows 8 - po prostu nie ma takiej możliwości, żeby najnowszy Internet Explorer był łaskaw mnie zapamiętać. W pozostałych komputerach ze starszym systemem i innymi przeglądarkami - proszę bardzo.


Margola, mam stary Windows, i cały czas tą sama przeglądarkę. Nie chce mi się już chyba dowiadywać się co się stało i dlaczego. Widocznie tak mam być i już. A szkoda, bo wiele osób nie ma ochoty na takie innowacyjne zmiany, które utrudniają poruszanie się na forum. Kilkoro ludków zostanie i tyle. Nie każdy napisze co myśli. I tyle.
Dzięki.

Grażyna O. - 2013-12-21, 17:38

Baha tak sobie myślę, że jak ty otwierasz posty w nowym okienku, a w danym temacie jest np. zdjęcie, lub jakiś link ze starym adresem http (bez s) to będzie cię wylogowywać.
Spróbuj nie otwierać w nowym oknie, tylko w tym samym - klikając w temat :tak:

vagabunda8 - 2013-12-21, 19:26

Grażyna O. napisał/a:
Baha tak sobie myślę, że jak ty otwierasz posty w nowym okienku, a w danym temacie jest np. zdjęcie, lub jakiś link ze starym adresem http (bez s) to będzie cię wylogowywać.
Spróbuj nie otwierać w nowym oknie, tylko w tym samym - klikając w temat :tak:


Właśnie tak robię :tak: Muszę się logować za każdym razem jak wchodzę na forum i cały czas pokazuje mi się komunikat o nowej downotece. Dzisiaj wylogowało mnie po, chyba minucie, komunikatu nie pamiętam.
p.s teraz np, nie mam na górnym pasku "wiadomości"-poczty . Nie mogłam przed chwilą edytować swojego posta, bo wyskakiwała informacja "cytuj".



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group