To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Prywatny Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny - R. Nowicka

Marzenia - 2010-09-07, 23:42
Temat postu: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny - R. Nowicka
Szukając turnusów terapeutycznych, nurologopedycznych znalazłam taką ofertę turnusów
na stronie Prywatnego Specjalistycznego Gabinetu Logopedycznego mgr Renaty Nowickiej

sobalinka - 2010-09-08, 07:03

Znam tą Panią, co prawda Michaś nigdy u niej nie był, ale opinie mam dzieci, które do niej chodzą są rewelacyjne.
Niestety, bardzo trudno sie do niej dopchać :(

Alicja - 2010-09-08, 09:27

Na ---> turnusie w Krzyżowej w 2009 była Norelka.(a może i Olcikowa)
Z tego co pamiętam to była bardzo zadowolona :tak:

Joanna - 2010-09-08, 20:18

Renata Nowicka jest logopedką Mai i fakt jest rewelacyjna :tak: , drugi fakt jest się trudno do niej dostać (z tego co wiem to na diagnozę łatwiej niż na stałą terapię a warto choćby na diagnozę-moim zdaniem).
Iga - 2010-09-10, 11:42

Djulia dzwoniła do Pani Nowickiej. Wstępnie z nią rozmawiała i tak:

Możemy stworzyć grupę dzieci w ilości 10-14 i Oni zorganizują dla nas tygodniowy turnus rehabilitacyjny. Koszt takiego turnusu to około 900 zł.
Dziennie są 4 zajęcia. Grupowe i indywidualne. Pani Nowicka jest bardzo elastyczna i skłonna do negocjacji. Ośrodek może sama zaproponować. Mogą dojechać do naszego. Nie ma problemu.

Może by się tak jakoś umówić?

eelusiaa - 2010-09-10, 11:55

Jeśli turnus trwałby tydzień i byłby w drugiej połowie miesiąca to my z Adasiem się piszemy.
Iga - 2010-09-10, 12:02

Termin jest do ustalenia. Mi pasuje ewenualnie grudzień, albo przyszły rok. Mój kierownik jak słuszy urlop to blednie.

Pani Nowicka, wystawia faktury, można dinansować turnus z subkont.

Bataga - 2010-09-10, 12:31

My też byłybyśmy chętne.
A gdzie ten turnus by był?

Iga - 2010-09-10, 12:35

Hmm, teraz jest robiony w Świeradowie Zdroju. Jak dla mnie to za daleko, zwłaszcza, że na tydzień. Wrocław jak dla mnie jest ok. Djulia myśli o centralnej Polsce.
Ale znaleźć ośrodek to nie takie proste. Więc ja bym się zdała na organizatorów.

Iwona K - 2010-09-10, 12:38

Ja z Wojtkiem w listopadzie lub grudniu, a w następnym roku cala pierwsza polowa jestem baaardzo chętna.
Alicja - 2010-09-10, 12:54

I ja chętnie :-) tylko w przyszłym roku
Iga - 2010-09-10, 13:33

A w grudniu Alicja nie dasz rady? To tylko tydzień.
Alicja - 2010-09-10, 13:40

ale grudzień to taki miesiąc wydatków:święta,prezenty :roll:
eelusiaa - 2010-09-10, 13:45

Ja w sumie jestem za tegorocznym grudniem, bo z moim szczęściem to w nowym roku ten turnus nałoży się z akcją pity2009 albo z turnusem A-centrum (wierzę że przedostaniemy się z listy rezerwowej :roll: )

edycja:
a zresztą, ważne żeby była druga połowa miesiąca - jakoś się dostosuję.

Iga - 2010-09-10, 13:48

No wiem ... ale, za rok nie wiem jak będzie. Za rok to moge dopiero koło marca, bo w styczniu jadę z aCentrum do Mielna (chyba jadę) więc w lutym nie wezmę urlopu. Chyba, że 2 połowa listopada tego roku. Jakbym we wrześniu i październiku posiedziała w pracy to może by mi wypalił listopad.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group