To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wady serca - Pobyt dziecka i rodzica w szpitalu na Szpitalnej (Poznań)

qwerka - 2012-05-13, 20:22

iść osobiście bo wtedy jak się zwolni jakieś miejsce mogą wcisnąć.
Edith - 2012-05-13, 22:28

Pewnie, lepiej iść i rozmawiać na miejscu. Możesz przecież zostawić swój numer telefonu, by do Ciebie dzwonili gdyby coś się zwolniło. Oni tam mają chyba 5-6 pokoi czyli dla jakiś 12 osób... Ten hoteliki jest tylko dla kardiochirurgii i onkologii.
czarnuleczka70 - 2012-05-16, 15:05

Dziewczyny mały po operacji , jest silny , ale ma zmiany w płucach ;(
ogólnie to wszystko strasznie wygląda on i te biedne dzieci , to jest parodia
co się na tym świecie dzieje i niewienne dzieci muszą takie coś przechodzić ;(

anna30 - 2012-05-16, 15:27

Trzeba być dobrej myśli :* Często tak bywa, że zaczyna się problemowo, a później się wszystko normuje. Zobacz, jeszcze niedawno zakątkowa Linka drżała o swoja córeczkę, mała długo się zbierała po operacji. A już są w domciu. Trzymamy kciuki za Twojego maluszka :spoko:
vagabunda8 - 2012-05-16, 15:31

czarnuleczka, wiary, wiary i cierpliwości. Poukłada się, trzeba czasu na to żeby doszedł do siebie. Przytulam cieplutko i myślę o Was.
kacha_wawa - 2012-05-16, 15:48

Czarnuleczka trzymam kciuki za Synka, a Tobie siły życzę :*
czarnuleczka70 - 2012-05-16, 18:26

dziękuję dziewczyny jesteście WIELKIE :* :* :* :* :*
martas - 2012-05-16, 19:40

Czarnuleczka opisz swoją historię w serduszkowych historiach albo w wątku o wadach serca żeby nam nie zginęło i żebyśmy mogli Was dopingować :-) Będzie o wiele łatwiej Was odnaleźć i kibicować.
Trzymam kciuki za Was i życze szybkiego powrotu do domu!

kasiuniaja - 2013-05-22, 21:51
Temat postu: cewnikowanie Szpitalna Poznań
Mam pytanie czy kogoś dziecko miało cewnikowanie?? jak to wygląda w Poznaniu?? na jakim oddiale się leży?? 4?? co można mieć ze sobą?? Pomocy!!!
martas - 2013-05-22, 22:36

Cześć! Przedstaw nam się TUTAJ Poznajmy się, pogadajmy ;-)

Moja córka miała cewnikowanie w Poznaniu. Będzie już trzy lata. Jeśli nic się nie zmieniło to w nocy możesz spać przy dziecku na karimacie. Na salach jest bardzo mało miejsca. Przy dziecku może być tylko jeden rodzic. Przy szpitalu jest hotel. W zasadzie wiele nie pamięam. Pytaj, postaramy się odpowiedzieć.
Córeczka anny30 też przebywała na Szpitalnej.
edit.
Zresztą wątku jest tylko 3 strony :roll: troszkę więcej chęci ;-)

kasiuniaja - 2013-05-23, 09:06

Z wątkami wyżej jestem na bierząco ale słyszałam, że operacja od cewnikowania dużo się różni... inne oddziały, na oddziałąch inne zasady... już się przedstawiam i opisuje naszą "historie"
anna30 - 2013-05-23, 12:24

Moja córka była na Szpitalnej, ale nie była tam cewnikowana, była operowana. Na kardiochirurgii warunki fatalne, tak jak pisała Marta - potrzebna karimata i masa cierpliwości. Za to personel super. I jest rzeczywiście hotel dla mam, naprzeciwko szpitala, warunki bardzo dobre :tak:
kasiuniaja - 2013-05-23, 13:00

czyli dzieci leża na kardiologii i nefrologii?? jeśli tak to kicha:( spałam już tak trosze na karimacie... miałam nadzieje, że leży się na inym oddziale... A czytałam, że na każdym oddiale panują inne zasady i warunki.
asika1979 - 2013-09-19, 21:58

Witajcie dziewczyny
Jesteśmy właśnie po dzisiejszej operacji serduszka Matiego. Operacja przebiegła pomyślnie. Jak Bąbelka przeniosą na salę ogólną, postaram się podzielic informacjami jak jest na oddziale. Po wczorajszym dniu mogę potwierdzic tylko słowa poprzedniczek. Wszystkie niedogodności rekompensuje naprawdę fantastyczny personel :) Postaram się na bieżąco dostarczac informacji dla zainteresowanych :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group