To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek prawny - Apele o 1%, podziękowania za 1% - kalendarzyki, plakaty

maj1820 - 2009-03-06, 15:49

nefre; Dziękuję za podpowiedz :-)
beticz - 2009-05-15, 07:54

Dziewczynki, a czy ktoraś ma jakiś ładny tekst z podziękowaniami za 1% podatku-ze mnie kompletne antytalencie. Wiecie chcę rozesłać emailem takie podziękowanie (prośbę o 1% też tak rozsyłałam do znajomych) i chcę w taki sam sposób podziękować, osobiście tego nie zrobię bo i tak nie wiem tak naprawdę do końca komu, a swoją drogą jak ktos powiedział, że przekazał to wtedy dziękowałam osobiście.

A może już nie dziękować,w prośbie też były umieszczone podziękowania. Jak myślicie?

karolina1 - 2009-05-15, 10:05

Ja wysyłam kartki z zdjęciem Nicoli z podziękowaniami,może ci się spodoba i przyda:

Chcielibyśmy złożyć Państwu serdeczne podziękowania za pomoc okazaną naszej córeczce NICOLI.Dziękujemy za wrażliwość wobec cudzej krzywdy za bezinteresowność, zaangażowanie i hojność. Dzięki Państwa pomocy Nicola może być szczęśliwym dzieckiem,może poznawać świat, bawić się i śmiać jak inne dzieci.Bez Państwa pomocy byłoby to niemożliwe.
Dziękujemy.

beticz - 2009-05-15, 10:14

dzięki Karola na pewno coś wykorzystam :* przerobię, tu odejmę a tam dodam.
karolina1 - 2009-05-15, 10:14

No pewnie,wszystko można przerobić na swój styl.Bardzo proszę.
beticz - 2009-06-04, 09:57

maj-a na zatwierdzenie apelu długo czekalaś, bo my juz hoho
marta k. - 2009-06-04, 10:10

beticz napisał/a:
... widzę, że poważnie się bierzesz do tej akcji 50apeli tygodniowo chcesz wysyłać :?:


Będę się starała tyle tych apeli wysyłać!Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Im więcej tym lepiej :spoko: (przecież to nie problem mieć napisany szablon pisma i tylko niektóre dane zmieniać :lol: )

maj napisał/a:
....Jeżeli chodzi o apele to musisz mieć zatwierdzoną treść takiego apelu przez Fundacje(można przesłać treść apelu meilem i Fundacja zatwierdza,ja tak zrobiłam),dopiero takie apele można wysyłać.


dziękuję za takie informacje, bo nie brałam tego pod uwagę iż musi mieć na to wgląd fundacja.

maj1820 - 2009-06-04, 10:11

Nie nie czekałam długo po wysłaniu meila z treścią apelu po dwóch dniach już miałam z powrotem zatwierdzony.
beticz - 2009-06-04, 10:14

hmm, a masz problem sprawdzić na jaki email wyslałaś, może do złej osobu posłałam, bo ja chyba ze 2 mce temu.
MamaKuby - 2009-06-04, 10:21

Do drukowania apeli nie jest potrzebna drukarka, można drukować w "drukarni " i brać rachunki. Jak już rozwiniesz skrzydła i uznasz ze drukarka z tonerami się bardziej opłaca niż wydać po parę złotych w drukarni raz w tygodniu, to wtedy zapytaj Fundacji czy taki zakup pokryją, a przede wszystkim musisz najpierw mieć uzbierane pieniądze na koncie dziecka.
maj1820 - 2009-06-04, 10:24

beticz-proszę to ten adres a.gumieniuk@dzieciom.pl
marta k. - 2009-06-04, 10:36

maj1820 napisał/a:

Nie nie czekałam długo po wysłaniu meila z treścią apelu po dwóch dniach już miałam z powrotem zatwierdzony.


To może droga maj podałabyś mi (i nie tylko) tego meil'a na który ty wysyłałaś, bo nie chciałabym tak długo czekać jak beticz?

MamaKuby napisał/a:
Do drukowania apeli nie jest potrzebna drukarka, można drukować w "drukarni " i brać rachunki. Jak już rozwiniesz skrzydła i uznasz ze drukarka z tonerami się bardziej opłaca niż wydać po parę złotych w drukarni raz w tygodniu, to wtedy zapytaj Fundacji czy taki zakup pokryją, a przede wszystkim musisz najpierw mieć uzbierane pieniądze na koncie dziecka.


To zrozumiałe, że można korzystać z usług drukarni. Tylko że my mieszkamy na wsi i nie mamy tutaj drukarni, a jak mam dojeżdżać do miasta i tracić jeszcze na paliwo :-? Nie bardzo mi się to uśmiecha, ale jakby nie było innej możliwości...!!! Więc wolałabym sobie w domu drukować i wysyłać w naszej wiejskiej "poczcie" :-) ( to są właśnie uroki WSI, cisza, spokój, ale wszędzie daleko i nie wszystko na miejscu)

ps. tylko nie myślcie, że mieszkam w jakieś dziurze zabitej dechami, że jesteśmy odcięci od świata :lol: Mamy Ośrodek Zdrowia, szkołę, sklepy i Agencję Pocztową- gdzie można wysyłać listy i opłacać rachunki. Więc nie jest tak źle :lol: Ale wiadomo, że wieś to nie miasto :papa:

Spóźniłam się z wysłaniem tego postu, ale dziękuję Ci MAJ za ten adres email'owy :prosze:

maj1820 - 2009-06-04, 10:41

Proszę bardzo :prosze:
maj1820 - 2009-06-04, 10:47

marta k. treść apelu możesz sobie podejrzeć na stronie fundacji.
beticz - 2009-06-04, 10:50

dzięki za email


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group