To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Suplementacje i leki - Jaki zestaw witamin jest najlepszy?

karina85 - 2011-01-11, 20:54
Temat postu: Jaki zestaw witamin jest najlepszy?
Poradźcie mi jakie witaminy podawać 11-miesięcznemu Konradowi? Ponieważ z tego co się orientuję to nasze dzieci mają niedobory witamin. Podaję mu witaminę D3.
Alicja - 2011-01-11, 21:58

Proponuję prześledzić wątki ---> klik
anuszkaa - 2011-09-26, 00:41

Nie wiem, gdzie umieścić zestawienie wszystkich suplementów, które pozytywnie wpływają na pracę mózgu. Może komuś się to przyda.
Daję tu, bo zestawienie jest też rankingiem jakie suplementy są najlepsze - jak w tytule wątku.

http://szybkanauka.net/suplementy

dagi - 2013-08-29, 21:55

Powtórzę pytanie koleżanki, czy ktoś z was podaje dziecku jakiś zestaw witamin typu multi sanostol czy kinder biovital?
Powiedźcie mi co sądzicie o tych wszystkich witaminach?
Bo ja już sama nie wiem czy one są czegoś warte?

anna30 - 2013-08-30, 22:14

Dagi, długo podawałam Pauli Sanostol. Wydawalo mi się, że była np. mniej infekcyjna. Na pewno poprawiła jej się skora, włosy, paznokcie. Ale to też mogło być złudne, że po witaminach akurat, bo jednocześnie dostawała np. EyeQ. Ale lubila Sanostol, piła go chętnie. Teraz znów do niego wracamy przed przedszkolem i sezonem jesienno-zimowym.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group