To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Przedszkole - Przedszkola w Poznaniu, gdzie chodzą nasze dzieciaki?

emka205 - 2013-03-11, 16:13

doti30 napisał/a:
A czy któraś z poznańskich mam posyłała dziecko do Bajki na Cześnikowskiej? Jest grupa integracyjna i specjalna... Mamy blisko, ale Libelta byłoby chyba jednak lepsze.


nie wiem czy się nie mylę, ale zdjae się że synek jahody tam chadzał., napisz do niej priva może Ci coś powie w tym temacie

Mewa - 2013-03-11, 16:17

Napisałam, że te opinie słyszałam od kogoś, kto niby znał rodziców, którzy nie byli zadowoleni i od dwóch mam, które przeniosły stamtąd dzieci do innych przedszkoli, ale dawno temu. Jeżeli znasz rodziców, którzy teraz są zadowoleni z tego przedszkola, to raczej bierz pod uwagę ich zdanie.

Byłaś na Libelta rozmawiać z panią psycholog? Polecam :tak: .

doti30 - 2013-03-11, 23:48

Byłam na Libelta w sobotę na dniu otwartym. Tłumów nie było, a Natalka była jedynym dzieckiem więc wszystkie panie bardzo chciały się z nią zaprzyjaźnić. Z panią psycholog zamieniłam tylko kilka słów. Chciała natychmiast papiery wypełniać. Wydała nam kartę i wipisała na listę - na pozycji 25... A z tego co słyszałam, to wolnych miejsc będzie ze cztery. Wybiorę się jeszcze w czwartek na zajęcia adaptacyjne.
Mewa - 2013-03-11, 23:53

Jasne, jak Ci zależy, to musisz drążyć temat :tak: . Powodzenia.
klooocuszek - 2013-03-12, 18:57

A my byliśmy w sobotę na dniach otwartych Pod Lipami i nie żałuję, że poszliśmy :tak: Bardzo szybko wypatrzyła nas jedna pani, która rozmawiała tylko z rodzicami dzieci z orzeczeniem. Wypytywała o Kubę, przy tym obserwowała czy sprawny fizycznie, potem chwaliła, że już się zaadoptował ;-) Robiła notatki :okular: Mam nadzieję, że zostaniemy zapamiętani :tak:
mama kubusia - 2013-03-12, 20:34

Honia, jestem pewna, że już jesteście przyjęci :spoko: My też tak zostaliśmy wyhaczeni z tłumu ;-) Do jakiej grupy Kuba wskoczy?
mimi3 - 2013-03-19, 08:58

Może komuś się przyda ta wiadomość ;-)



----- Oryginalna wiadomość -----

Od: przedszkole130 <przedszkole130@op.pl>
Do: biuro@stowarzyszenienatak.pl; gen@gen.org.pl; psouu@post.pl
Data: 2013-03-18 11:27
Temat: wolne miejsca w przedszkolu integracyjnym

Szanowni Państwo,
zawiadamiamy o trwającej rekrutacji w przedszkolu integracyjnym. Aktualnie
dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami dla dzieci ze specjalnymi potrzebami
edukacyjnymi (posiadających orzeczenie z Poradni
Pedagogiczno-Psychologicznej do kształcenia specjalnego).

Dyrektor Przedszkola nr 130 - Małgorzata Sobik
os. Rzeczypospolitej 43
61-395 Poznań
maila przedszkole130@op.pl
tel. 618775281
www.przedszkole130.com.pl
--

efcia - 2013-03-19, 09:35

Fajnie macie, chętnie bym skorzystała gdybym choć pod Poznaniem mieszkała.
klooocuszek - 2013-04-22, 17:53

Kubasiński dostał się Pod Lipami, mam tylko nadzieję, że trafi na świetne panie, bo już mi się myśli kotłują co i jak :roll:
mimi3 - 2013-04-25, 09:36

Gratulacje :-)
Mewa - 2013-04-25, 10:19

Cieszę się z Wami! Niech mu się tak podoba jak Marcelkowi.
klooocuszek - 2013-04-25, 13:40

Mewa napisał/a:
Cieszę się z Wami! Niech mu się tak podoba jak Marcelkowi.


Aniu, a Twoja Kasia dostała się?

Mewa - 2013-04-25, 21:10

Tak :tak: .
Edith - 2013-04-25, 22:03

klooocuszek napisał/a:
Kubasiński dostał się Pod Lipami, mam tylko nadzieję, że trafi na świetne panie, bo już mi się myśli kotłują co i jak :roll:


Mój Jasiek jest też w tym przedszkolu ! A mówili do jakiej grupy pójdzie - zgodnie ze swoją grupą wiekową czy klasę niżej? Mój jest obecnie w 3 latkach. W przedszkolu jednak bywa rzadko ze względu na choroby.

klooocuszek - 2013-04-26, 08:56

Edith napisał/a:
klooocuszek napisał/a:
Kubasiński dostał się Pod Lipami, mam tylko nadzieję, że trafi na świetne panie, bo już mi się myśli kotłują co i jak :roll:


Mój Jasiek jest też w tym przedszkolu ! A mówili do jakiej grupy pójdzie - zgodnie ze swoją grupą wiekową czy klasę niżej? Mój jest obecnie w 3 latkach. W przedszkolu jednak bywa rzadko ze względu na choroby.

No właśnie rozmawialam z panią na dniach otwartych, że fajnie jakby do czterolatków poszedł,ale nie wiem jak go przypisali. Myślisz, że jak bym zadzwoniła to by mi już powiedzieli?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group