To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Darowizna na cele statutowe

grażyna - 2011-08-20, 22:29

A kto może zostać członkiem wspierającym?

4. Członkiem wspierającym Stowarzyszenia może zostać osoba fizyczna i prawna deklarująca pomoc finansową, rzeczową lub merytoryczną w realizacji celów Stowarzyszenia.
Członków wspierających przyjmuje Zarząd na podstawie złożonej pisemnej deklaracji.


Tyle ze statutu. Jak to jest tak "łopatologicznie"? Np. złożymy z emką205 takie deklaracje(jakiej treści?) i ktoś nas przyjmie lub nie? Na jakiej zasadzie?

emka205 - 2011-08-20, 22:33

graża my to chyba powinnyśmy czuć się członkiem wspierającym i bez deklaracji co nie?
grażyna - 2011-08-20, 22:38

A co ;-) ? Niech ktoś powie, że nie :lol: .
kabatka - 2011-10-03, 20:26

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję w tej sprawie, ale sprawa chyba nie była zbyt paląca ;-)
Grażka ten fragment, który zacytowałaś, chyba wszystko wyjaśnia :tak:
Członek wspierający to osoba fizyczna, czyli np. Ty albo emka, bądź firma (osoba prawna), która zadeklaruje regularną pomoc finansową, merytoryczną bądź rzeczową Stowarzyszeniu. Członków wspierających przyjmuje zarząd Stowarzyszenia w składzie Ala, Lisu i ja. Przyznam, że ten zapis jest z tych, które to standardowo raczej we wszystkich statutach stowarzyszeniowych są - ale jak same zauważyłyście dziewczyny, wiele z Was i bez tych wszystkich deklaracji wspiera nasze Stowarzyszenie :tak:

Postaramy się wrócić do zasady regularnych podziękowań za wpłaty darowizn :tak:

W lipcu Stowarzyszenie wsparli:
kasiao35
dagi
romaya
hazel
Aleksandra I. (Czechowice-Dziedzice)
mm
Iva
Monika S. (Bielsko-Biała)
kropeczka

W sierpniu Stowarzyszenie wsparli:
Iva
romaya
Sabina R. (Koniaków)
mimi3
eelusia
mm

We wrześniu Stowarzyszenie wsparli:

Iva
Beata F. (Tychy)
Mewa
Maciej A. (Szczecinek)
Agnieszka G. (Dębica)
boszka59

We wrześniu opłacaliśmy domenę zakątkową, czyli adres, pod którym funkcjonuje portal (www.zakatek21.pl), na dniach będziemy opłacać także biuro rachunkowe za III kw., które prowadzi nam księgowość. Dlatego za wszystkie wpłaty serdeczne podziękowania Kochani :prosze:



Edit: i jeszcze zlinkuję tu ważną informację o zmianie numeru konta. :arrow: O szczegółach piszemy na portalu.

dagi - 2011-10-03, 21:28

kabatka napisał/a:
W lipcu Stowarzyszenie wsparli:
kasiao35
daga
romaya
hazel
Aleksandra I. (Czechowice-Dziedzice)
mm
Iva
Monika S. (Bielsko-Biała)


Czy zamiast daga nie powinno być dagi :?:
Nie to żebym się chwaliła ale ja na pewno zrobiłam wpłatę :roll:

kabatka - 2011-10-03, 21:31

Owszem, dagi, dagi! Poprawiłam, przepraszam :prosze:
W przelewie było po prostu napisane obok Darowizna na cele statutowe - od dagi - więc odmieniłam w mianowniku daga :roll: Jeszcze raz przepraszam za błąd :*

dagi - 2011-10-03, 21:44

Nic się nie stało ;-)
kabatka - 2011-10-04, 09:48

Aha, w spisie nie ma osób, które wsparły nas za pomocą paypala lub przelewów24 - to jest zestawienie tylko na podstawie wyciągów z INGa. Do paypala jeszcze zajrzę i wtedy dam znać :spoko:
kabatka - 2011-10-07, 11:20

Dziękujemy za wszystkie gotówkowe prezenty urodzinowe dla Zakątka :prosze:


:-D

Wojtala - 2011-10-07, 12:53

kabatka napisał/a:


mm

We wrześniu Stowarzyszenie wsparli:

Iva
Beata F. (Tychy)
Mewa
Maciej A. (Szczecinek)
Agnieszka G. (Dębica)
boszka59



Maciej A. - to ja (to znaczy mój chłopina) :oops: - jakoś nigdy w przelewie nie zaznaczałam swojego nicku zakątkowego :oops:

kabatka - 2011-10-09, 23:18

Dzięki Wojtala za info :prosze: Obok tytułu: Darowizna na cele statutowe warto dać swój nick, wtedy możemy Wam podziękować :tak:
kabatka - 2011-10-11, 15:46

Ciekawostka, nowe konto zostało zasilone pierwszą darowizną od sambaaa :-D Dziękujemy!


Następnie od 4 października darowizny na Alior wpłynęły od:
romayi
eelusi
emki205
djulii
grażyny
dagi (w mianowniku daga ;-) )
Agnieszki D. (Łojew)
mamy kubusia


Za pomocą PayPal w ostatnich dniach darowizna wpłynęła także od mamygugu :-)

Serdecznie Wam dziękujemy! :prosze:

sambaaa - 2011-10-16, 20:01

Ja też wpłaciłam (Joanna i Grzegorz P.)
effulka90 - 2011-10-16, 21:00

Joasiu, Kabatka napisała to w pierwszym zdaniu, że wpłaciłaś :-)
kabatka napisał/a:
Ciekawostka, nowe konto zostało zasilone pierwszą darowizną od sambaaa :-D Dziękujemy!

sambaaa - 2011-10-16, 21:05

Gapa ze mnie :lol:
Patrzyłam tylko na listę



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group