To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Zbiórki publiczne

magura - 2012-06-26, 01:07

grażyna napisał/a:
Jeśli tylko ludzie chcą wpłacać/dawać rzeczy to co urzędnikowi do tego :-x .

Oj, Grażynko, no jakże tak :?: Nieładnie przekazywać pieniążki czy wartościowe dobra omijając mięciutką i przepastną kieszeń państwa urzędniczego. :nnunu: :okular:

vagabunda8 - 2012-06-26, 06:57

magura napisał/a:
grażyna napisał/a:
Jeśli tylko ludzie chcą wpłacać/dawać rzeczy to co urzędnikowi do tego :-x .

Oj, Grażynko, no jakże tak :?: Nieładnie przekazywać pieniążki czy wartościowe dobra omijając mięciutką i przepastną kieszeń państwa urzędniczego. :nnunu: :okular:



:lol: :lol: :lol:

grażyna - 2012-06-26, 07:09

A, bo ja z tych naiwnych jestem :oops: ;-)
vagabunda8 - 2012-06-26, 07:12

grażyna napisał/a:
A, bo ja z tych naiwnych jestem :oops: ;-)


Nie martw się, ja z tych uczciwych, a podobno między uczciwością, a głupotą jest baaardzo cienka granica. :lol:

Alicja - 2012-07-16, 22:03

Będzie nowa ustawa o zbiórkach publicznych - wystarczy zgłoszenie drogą elektroniczną

>>>> czytaj dalej

Alicja - 2012-12-11, 20:54

Zbiórki publiczne. Organizacje apelują do Ministra Finansów – dołącz, to ważne!
kabatka - 2013-05-15, 10:33

Jeśli macie ochotę zgłosić uwagi do konsultowanego właśnie projektu dot. zbiórek publicznych :arrow: macie taką okazję. Do 5.06 czerwca MAiC prowadzi właśnie konsultacje społeczne. Zgłoście temat w Waszych organizacjach lokalnych - możecie wypracować wspólne zdanie i zgłosić uwagi jako ngos :-)


źródło: kprm.gov.pl

Alicja - 2014-03-15, 22:37

Nowa ustawa o zbiórkach publicznych uchwalona przez Sejm
dorota3 - 2014-03-17, 08:55

Kochani mam pytanie .
Ze względu na białaczkę w Elblągu są dla Julki organizowane różne akcje (koncerty ,mecze ) dzieje sie to jakby poza nami ,nawet dokładnie nie wiem kto to to wszystko organizuj e :wow: ciągle czytam w lokalnej prasie lub internecie ,że znowu była jakaś akcja a ,,,,pieniędzy na subkoncie nie mamy ani grosza :]

I tu moje pytanie ,czy długo trwa przekazanie pieniędzy ze zbiórek publicznych na subkonto??

Margola - 2014-03-17, 09:00

Hm, teoretycznie rozliczenia zbiórki publicznej robi się po 12 miesiącach jej trwania.
W praktyce po każdej takiej imprezie powinnaś dostać pieniądze - przyzwoicie do miesiaca, bo tyle może potrwać rozliczrenie konkretnej imprezy. Najlepiej byłoby, gdybyś wysłała do organizatorów tych imprez zapytania, w jaki sposób środki będą przekazane na subkonto Julii. Wszędzie w tych ogłoszeniach powinien być podany organizator.

dorota3 - 2014-03-17, 12:25

Dziękuję Margola ,zaraz poszukam tych artykułów i podzwonię :-)

niestety już krążą opinie ,ze dla Julki zostało zebranych tyle pieniędzy ,że my możemy nie pracować :cry: (zawistników nie brak ..) a my grosza na oczy nie widzieliśmy :]

vagabunda8 - 2014-03-17, 13:43

dorota3 napisał/a:
(...)

niestety już krążą opinie ,ze dla Julki zostało zebranych tyle pieniędzy ,że my możemy nie pracować :cry: (zawistników nie brak ..) a my grosza na oczy nie widzieliśmy :]


Nie masz większych zmartwień? Ludzie gadali, gadają i będą gadali, a Ty masz chorą Julkę. W razie czego przyślij ich do mnie, już ja sobie z nimi poradzę :tak:

Alicja - 2014-04-02, 15:22

Prezydent podpisał ustawę o zbiórkach publicznych
arleta - 2014-06-18, 23:50

Mam problem i proszę o podpowiedź

Dyrektor jednej z lokalnych szkól zgłosił się do mnie z propozycją, że przy okazji święta ulicy jego szkoła będzie miała stoisko z wyrobami cukierniczymi wykonanymi przez uczniów i dochód ze sprzedaży tych chcą przeznaczyć na rehabilitację naszego synka moje pytanie brzmi jak mają przekazać nam te pieniądze aby odbyło się to zgodnie z prawem

vagabunda8 - 2014-06-19, 08:16

arleta napisał/a:
Mam problem i proszę o podpowiedź

Dyrektor jednej z lokalnych szkól zgłosił się do mnie z propozycją, że przy okazji święta ulicy jego szkoła będzie miała stoisko z wyrobami cukierniczymi wykonanymi przez uczniów i dochód ze sprzedaży tych chcą przeznaczyć na rehabilitację naszego synka moje pytanie brzmi jak mają przekazać nam te pieniądze aby odbyło się to zgodnie z prawem


hmmm... chyba jeden post wyżej, post Alicji właśnie o tym traktuje. Ale jeżeli masz subkonto w jakiejś fundacji, najlepiej byłoby, żeby pieniądze zostały tam przelane. Zadzwoń i dopytaj.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group