To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Bardziej Kochani" - Subkonto w "Bardziej Kochanych"

marsjanka7 - 2011-07-09, 15:25
Temat postu: Subkonto w "Bardziej Kochanych"
Mam pytanie, czy ktoś ma konto w tym Stowarzyszeniu i jak się sprawdza? Zapisałam Kamisie do nich, żeby 1% podatku trafiał na nią. A teraz zastanawiam się kiedy zapytać o pieniążki, czy coś tam już trafiło, bo fakturki mam do rozliczenia?
Alicja - 2011-07-11, 12:15

Jaga ma subkonto w BK, ale od końca zeszłego roku.
Dzwoniłam tam w sprawie 1% , pieniądze spływają niewielkie, lista z nazwiskami ze wskazaniem przyjdzie dopiero na przełomie sierpnia/września.
Panie są bardzo miłe, od ręki sprawdzają konto, udzielają informacji.

marsjanka7 - 2011-07-11, 21:06

Dzieki Alicja, u nas dużo znajomych tam właśnie przesyłało 1%, więc pewnie się troche uzbiera. W razie czego zadzwonie ;-)
jglan - 2011-08-19, 22:37

cześć Monika!
Nasza Milenka ma konto w "Bardziej Kochanych" od marca tamtego roku. W 2010 późno zaczęliśmy zbierać, ale i tak udało się zebrać sporą sumę. Pieniążki spływają do stowarzyszenia dopiero we wrześniu, więc warto zadzwonić pod koniec. Pani udziela informacji telefonicznie lub mailowo. Nie dostaniesz żadnej listy z nazwiskami, ponieważ jest ochrona danych osobowych i do stowarzyszenia wpływa tylko informacja jaka kwota, z jakiego urzędu skarbowego tzn. z jakiego miasta. Nie wiem , czy można dostać takie zestawienie, ja w tamtym roku nie wpadłam na to, żeby o to zapytać. Jak masz jakieś pytania to śmiało tam dzwoń albo pytaj mnie, ja troche wiem. Pozdrawiam !

aneta jula - 2011-08-25, 21:41

Ja równiez mam konto u BK wszystko idzie bardzo sprawnie ,po wysłaniu faktur pieniążki są przelewane niemal natychmiast. Godne polecenia :-)
aga75 - 2011-08-30, 16:48

Podobno wszystkie tego typu fundacje i organizacje dostają pieniądze z PITów dla swoich podopiecznych dopiero we wrześniu/październiku. Wcześniej obraca nimi nasz Minister Finansów (tak od kwietnia do września mogą poszaleć :-x )
marsjanka7 - 2011-09-16, 19:35

Właśnie dzwoniłam zapytać czy mamy coś na koncie i okazało się, że jest sporo pieniążków :jupi:
A mam na liście do kupna kilka zabawek edukacyjnych i przy okazji pokryjemy koszty integracji sensorycznej ;-)

Alicja - 2011-09-16, 19:36

To oni o tej godzinie jeszcze pracują?
groszek - 2011-09-17, 07:44

Mnie też zadziwia jeden fakt.BK i fundacja ZzP są z Bielan i z tego samego U S. BK już wiedzą ile pieniędzy spłynęło z 1% , a Fundacja ciągle nie :-? , ciekawe dlaczego?!
Iga - 2011-09-17, 08:43

Fundacja ZzP na pewno wie ile pieniędzy spłynęło, bo już 17 wrzesień.
marsjanka7 - 2011-09-17, 09:03

Alicja napisał/a:
To oni o tej godzinie jeszcze pracują?


hahaha sorry niepotrzebnie napisałam to "własnie", rano dzwoniłam. Jakaś zakręcona jestem, ale chyba z tej radości, że coś wpłynęło ;-)

romaya - 2011-09-17, 11:54

Groszku, BK nie do końca wiedzą, ile pieniędzy spłynęło. Takiego maila otrzymałam od p. Ewy, która zajmuje się subkontami:
Cytat:
Zaksięgowaliśmy na subkontach tylko te wpłaty, przy których na wyciągach z banku były podane wskazania (nazwiska dzieci). A tych było niewiele. Zestawienie wszystkich wpłat i wskazań, które są dla nas wiążące otrzymujemy rokrocznie z naszego urzędu skarbowego pod koniec września. Myslę więc, że gdzieś w połowie października będziemy mieli to zaksięgowane.

Ja nie liczę na wiele, więc siedzę spokojnie. Na turnus na pewno nie nazbieraliśmy, więc odkładałam ziarnko do ziarnka już wcześniej i do 12 Dębów Fifo pojedzie :tak: A na chwilę obecną na subkoncie mamy zawrotną kwotę 0,10 zł :lol:

Alicja - 2011-10-25, 13:35

Jaga nie uzbierała nawet 4000 na turnus :lol:
no nic... dopłacimy z własnej kieszeni
A w przyszłym roku już całość z portfela

romaya - 2011-10-25, 14:03

Fifo ma 1624,60 zł, więc nawet nie będę faktury na BK brała - sami zapłacimy. Za to w przyszłym roku do Dębów raczej nie pojedziemy. Kurczę, wielu ludzi i znajomych właścicieli firm twierdzi, że wpłacili ;/
Alicja - 2011-10-25, 14:18

Ciekawe czy tylko tak mówią czy rzeczywiście wpłacili.
Nie mam pojęcia jak zweryfikować wpłaty na subkonto a na konto Stowarzyszenia ;/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group