To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Bardziej Kochani" - Subkonto w "Bardziej Kochanych"

vagabunda8 - 2011-10-25, 14:36

romaya napisał/a:
Fifo ma 1624,60 zł, więc nawet nie będę faktury na BK brała - sami zapłacimy. Za to w przyszłym roku do Dębów raczej nie pojedziemy. Kurczę, wielu ludzi i znajomych właścicieli firm twierdzi, że wpłacili ;/


Dwa lata temu miałam taki sam dylemat i stąd był mój sceptycyzm w stosunku do innej fundacji. Miałam słowne deklaracje wielu znajomych i firm i wyszło ... jak wyszło.

Alicja też się nad tym zastanawiałam i chyba nie ma możliwości weryfikacji, no bo przecież nie będę prosiła o ksero wpłaty w apelu o wpłaty 1%, Dyskredytuję wiarygodność fundacji. ;/

Alicja - 2011-10-25, 14:51

Basia, i co? zmieniłaś fundację?
Ja chcę wierzyć, że w Stowarzyszeniu tak szanowanym jak BK pracownicy machlojek nie robią :nie:

romaya - 2011-10-25, 15:46

Ja też wierzę w 100% uczciwość Stowarzyszenia, dlatego Fifo ma tam subkonto :tak: Gdyby jeszcze mogli zrobić jakąś stronkę, na której byłaby możliwość podglądania stanu subkonta, byłoby cudnie :spoko:
vagabunda8 - 2011-10-25, 16:31

Alicja napisał/a:
Basia, i co? zmieniłaś fundację?
Ja chcę wierzyć, że w Stowarzyszeniu tak szanowanym jak BK pracownicy machlojek nie robią :nie:


Alicja ja jestem w fundacji ZzP. Oni jednak mają najszersze spektrum pomocy i nie wykorzystane fundusze w ciągu roku zostają na koncie, nie wiem jak w BK. Tu nie chodzi o robienie jakichkolwiek machlojek. Bardziej myślę pod katem nierzetelności z uwagi na przerost obowiązków. Nie wiem jak jest w BK.

sylek868 - 2011-12-01, 14:46

Czy może mi ktoś napisać na czym to polega jeśli bym chciała się zapisać?
romaya - 2011-12-01, 15:23

Podpisujesz z BK umowę o subkoncie i zbierasz na nim pieniądze z 1% podatku lub darowizn. Pieniądze możesz wydać na ściśle określone cele, m.in. turnusy rehabilitacyjne. Jeśli myślisz o szerszym spektrum wydatków, załóż subkonto np. w Zdążyć z Pomocą - oni prawie wszystko refundują ;-)
sylek868 - 2011-12-01, 15:59

A jak można to zrobić,czy mogę się gdzieś dowiedzieć na ten temat?można to przez internet załatwić?
Alicja - 2011-12-01, 16:05

Możesz do nich napisać lub zadzwonić ----> Bardziej Kochani
marsjanka7 - 2011-12-11, 09:39

Nakupiłam Kamie zabawek edukacyjnych i Stowarzyszenie po miesiącu przesłało mi pieniążki. Czyli wszystko gra :spoko:
Aksa78 - 2012-02-07, 13:33

Cieszę się, że znalazłam ten temat, bo właśnie szykuję umowę i inne papierki do wysłania do BK. Z tego co jest w umowie napisane, to refundują praktycznie wszystko co potrzeba, czyli turnusy, wizyty u specjalistów, leki, sprzęt, wydawnictwa specjalistyczne (cokolwiek to jest), zajęcia rehabilitacyjne (hipo, dogo, etc.).
Chciałam się tylko upewnić - ja płacę, proszę o wystawienie fakturki na Stowarzyszenie, wysyłam ją do BK, a oni zwracają kasę. Czy słusznie rozumuję?

aneta jula - 2012-04-15, 17:35

Ja mam subkonto u BK trzeci rok i refundują bardzo wiele pod warunkiem że faktycznie opisze się na odwrocie faktury cel zakupu np:zabawka edukacyjna ,leki,terapie itd.
jglan - 2012-07-19, 23:25

tak Aksa78 dobrze rozumiesz
emilka - 2012-08-24, 09:21

No ja też zdecydowałam się na bardziej kochanych. Zadzwoniłam tam ale chyba na stronie jest podany zły numer :evil: bo nie mogę się dodzwonić. Wysłałam maila.
Aksa78 - 2012-08-24, 10:24

(22) 663 40 43

Ja nie miałam nigdy problemów z dodzwonieniem się. Może nie odbierali, bo pracują od 9.00 i troszkę za wcześnie dzwoniłaś?

emilka - 2012-08-24, 17:59

No właśnie na ten numer dzwoniłam zaraz po dziewiątej a potem musiałam wyjść z domu i dopiero wróciłam. Będę próbować w poniedziałek.Może dziś otworzyli troszkę później. Nic się nie dzieje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group