To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek administracyjny - Avatarki

aniak - 2014-01-28, 10:05

Ciemniejszy :roll: i troszkę cieńsza :*
Grażyna O. - 2014-01-28, 13:21

Taki Piterek

aniak - 2014-01-28, 19:38

Bardziej granatowo-szara ramkę poprosimy....
zaraz oberwę wirtualnie ;-)

Grażyna O. - 2014-01-28, 20:04

No to mnie zagięłaś :cry: nie umię takiego koloru namieszać.
Wychodzi mi taki:

aniak - 2014-01-28, 20:39

A niech będzie :tak:
Wielkie dzięki :*

Najwyżej zlikwidujemy go po jakimś czasie
:roll:

ewelin27 - 2014-01-28, 21:00

aniak napisał/a:
A niech będzie :tak:
Wielkie dzięki :*

Najwyżej zlikwidujemy go po jakimś czasie
:roll:

Mnie się podoba ten avatar :spoko:

Joan - 2014-02-08, 13:27

Czytając posty,częstozwracam uwagę na avatary, które zamieszczacie. Większość Was zamieszcza zdjęcia dzieci, sporo osób obrazki, mało kto jednak swoje zdjęcie.
Zastanawiam się dlaczego?

kabatka - 2014-02-14, 19:34

Specyfika forum? :-)
Ja np. bardzo lubię avatarki: rodzic/rodzice plus dziecko :-)

ula oo - 2014-02-27, 14:23

No i kolejny kłopocik . Chciałam mieć wreszcie avatarek no i klops.Wciskam przeglądaj zdjęcia, zaznaczam zdjęcie i nic po wysłaniu oprócz komunikatu że ma być mniejszy.U mnie na windows 8 mogę jedynie go zmniejszyć na Paint ale stamtąd ani rusz go gdzieś przenieść. Proszę pomóżcie jeżeli chodzi o komputer i jego obsługę to powinnam się cofnąć do pierwszej klasy :oops:
magda - 2014-02-27, 14:47

No to zmniejsz go w paincie i zapisz na pulpicie. Powinno się dać.
ula oo - 2014-02-27, 16:48

zmniejszyłam go do mikroskopijnych rozmiarów zapisałam na pulpicie(co jest dla mnie nielada wyczynem) i dalej jest za duży a na pulpicie ledwo go da radę zauważyć , nie wiem chyba za tępa jestem do tego :evil: :nie: No i nawet zniszczyłam to zdjęcie bo wyszło mi z biblioteki łał ja to jestem zdolna....
ula oo - 2014-02-28, 17:06

Ba jest tam na dole w profilu takie miejsce gdzie wpisuje się adres z jakiego pobierane jest zdjęcie.Więc wysłałam zdjęcie na swoją pocztę jest widoczne w załączniku wpisałam adres w odpowiednie miejsce na profilu i cały czas jest coś nie tak. Wyskakuje mi komunikat że musi być podane jakie to jest zdjęcie(JPG itp.) gdzie to wpisać? I jak to wpisać przepraszam że zawracam głowę ale w te klocki nie umiem się bawić :-? :oops:
Alicja - 2014-02-28, 21:44

Ula, przeczytaj wątek od początku a wszystko będzie jasne. :tak:
Zdjęcie może i jest małe, ale jest za ciężkie.
Aby podać link musisz fotkę mieć zapisaną gdzieś na serwerze (są darmowe strony, na których możesz umieścić swoje zdjęcia:http://picasa.google.pl/ , http://www.fotosik.pl/, https://imageshack.com/) poczta do nie nie należy.
Na tej ostatniej (po zarejestrowaniu) masz opcję avatarka.

ula oo - 2014-03-01, 11:55

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi zarejstrowałam się na fotosiku umieściłam zdjęcia zmniejszyłam i dalej klops jak sprawdzam ilość kb to i tak po zmniejszeniu jest coś nie tak. moje zdjęcia zgrane z karty na laptopa mają pojemność powyżej 700 kb i każde po zmniejszeniu do avatarka (tem jest napisane 50*50) jest nieczytelne(widać tylko fragment).Przepraszam na tyle tego nie ogarniam że szok :wow: oj wielkie mam braki trzeba się chyba podszkolić bo was zamęczę swoją niewiedzą :cry:
Grażyna O. - 2014-03-01, 13:32

Ula prześlij mi zdjecie na priv, spróbuję go pomniejszyć


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group