To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Metody rehabilitacji - Gdzie na rehabilitację w Warszawie

kropka1 - 2016-02-08, 15:39

Kochane a może macie z polecenia pedagoga specjalnego, najlepiej takiego który przyjeżdża do domu ;) Mieszkamy na Bielanach przy metrze Młociny. Ja już nie mam cierpliwości ;(
aniak - 2016-02-08, 15:50

A co by miał taki pedagog robić z Adamem ? Młody chodzi do przedszkola, szkoły ?
kropka1 - 2016-02-09, 14:14

Adam chodzi do szkoły, czekam na IPETY bo jeszcze szkoła nie zdobiła i wówczas chciałabym to skonsultować i obrać drogę działania, zależy mi na stymulowaniu rozwoju dziecka usprawnianie rozwoju funkcji psychomotorycznych,wyrównywanie braków w wiadomościach i umiejętnościach oczywiście na jego poziomie.
aniak - 2016-02-09, 14:38

Może zajrzyj do najbliższego przedszkola specjalnego, OREWu.. i zapytaj. Ja wiem, że czasami dorabiają sobie prywatnymi terapiami.
Ja podpytam, ale niczego nie obiecuję.

kropka1 - 2016-02-09, 15:00

dziękuję Aniu ;)
Rene - 2016-02-23, 15:03

Do Rodziców Dzieciaczków z Marek, okolic Marek oraz tych, którzy chcieliby przyjeżdżać do naszych Marek. Dowiedziałam się, że od kwietnia ruszają w naszej fundacji nowe zajęcia finansowane przez PFRON i jest kilka wolnych miejsc. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to podaję namiar tel 530-807-169 Fundacja Nasza Bajka.

My prawie mieszkamy w Naszej Bajce. Łucja w tej chwili ma SI, logopedę, psychologa, pedagoga, EEG biofeedback, dogoterapię, arteterapię, socjoterapię i Weronikę Sherborne. A do tego różne imprezy i wycieczki. Co będzie od kwietnia trudno mi powiedzieć.
Pozdrawiamy

Ania-wiosna08 - 2016-02-23, 15:46

dzięki Rene :spoko: już jestem po wstępnym telefonie :roll:

tylko szkoda że tak dalekoooo z Bielan...

Rene - 2016-02-23, 18:09

Ania trzeba się przeprowadzić. Wiesz jak fajnie u nas w Biedocinie. Nie. Ty nie wiesz. Zapomniałam, że Ciebie nie było. Ale trzeba zrobić kolejny zlot czarownic w Biedocinie. Robi się ciepło więc już czas myśleć. Zaczynajcie już myśleć. Zanim się zbierzecie (jak Was znam) będzie pora grillowa. :-D
Ania-wiosna08 - 2016-02-24, 10:12

Rene obiecuję że przyjadę następnym razem :spoko:
dziewczyny mi opowiadały ;-)
Moni to nasz KO-wiec ona musi nas zorganizować :spoko:

groszek - 2016-02-24, 23:01

kropka1 napisał/a:
Kochane a może macie z polecenia pedagoga specjalnego, najlepiej takiego który przyjeżdża do domu ;) Mieszkamy na Bielanach przy metrze Młociny. Ja już nie mam cierpliwości ;(

Wrzeciono 10 c filia OREwu, w tym samym budynku co przychodnia. Jeden przystanek metrem , albo lepiej autobus 103 i przystanek przy Agorze, tuż obok kościoła. Idz i zapytaj co Ci mogą zaoferować

Ania-wiosna08 - 2016-02-25, 08:43

tak, tylko w tym budynku jest OREW ale dla maluszków a Adam ma 8 lat....
Monika na Krasińskiego (to ta sama "firma") może podpytaj (022) 835 60 20

groszek - 2016-02-28, 15:07

Ania-wiosna08 napisał/a:
tak, tylko w tym budynku jest OREW ale dla maluszków a Adam ma 8 lat....
Monika na Krasińskiego (to ta sama "firma") może podpytaj (022) 835 60 20

Ale tam rezyduje dyrektorka, która decyduje czy coś da czy nie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group