To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Metody rehabilitacji - Gdzie na rehabilitację w Warszawie

Marta Witecka - 2011-08-09, 18:29

Logopedę, rehabilitanta i psychologa będziesz miała w OWI. Jednak z ilością tych zajęć w tygodniu jest różnie i nie wiem czy Ci to wystarczy. Będziesz musiała zdecydować.
Na początku logopeda jest tylko do konsultacji, ale dzieci 3-4 letnie mają już zajęcia.

Pytałam o okolice, bo to drugi koniec ode mnie, dlatego nie będę Ci dawać namiarów na Ursynów. Może dziewczyny z tych rejonów się odezwą.
Napisz kiedy dokładnie się przenosicie, musimy zrobić spotkanie powitalne! :tak:

vagabunda8 - 2011-08-09, 18:52

Oczywiście, że powitalne, i Marta, trzeba użyć wdzięków, żeby Antonia&Banderasa upchnąć w OWI. Musimy p. Monikę szturmem wziąć :lol: Ja tam gotowa jestem na przykucie się do tej balustrady przed wejściem :lol:
Magda2 - 2011-08-09, 19:34

Effcik napisał/a:
Marto, wszystkich w Poznaniu oprócz neurologa udało mi się "obskoczyć" na NFZ, najchętniej kontynuowałabym tę dobrą passę również w Wawie, ale jeśli sie nie powiedzie zapłacę...
Będziemy mieszkać w okolicach Ząbki/Marki

Na turnusie z BK poznałam mamę 7 letniego Kamilka (ZD) z Ząbek. Wysłałam Ci na PW namiary do niej.

Marta Witecka - 2011-08-09, 20:28

vagabunda8 napisał/a:
Ja tam gotowa jestem na przykucie się do tej balustrady przed wejściem


Myślisz, że aż takie problemy będą? Ok, będę w sojuszu z Tobą, ale z tym przykuciem to może być ciężko, bo Kuba chodzi własnymi drogami... :lol:

aniak - 2011-08-09, 20:37

Wy się przykujecie, a ja będę Wam kanapki dowoziła. Dziećmi nie obiecuje się zająć, bo nie dam rady na trzy strony świata biegać :lol:
vagabunda8 - 2011-08-09, 20:39

Marta Witecka napisał/a:
vagabunda8 napisał/a:
Ja tam gotowa jestem na przykucie się do tej balustrady przed wejściem


Myślisz, że aż takie problemy będą? Ok, będę w sojuszu z Tobą, ale z tym przykuciem to może być ciężko, bo Kuba chodzi własnymi drogami... :lol:


Kubę oddamy do adaptacji socjalizacyjnej, a same będziemy okupowały gabinet szefowej, albo zagrożę jej że wracam z Antkiem na zajęcia :lol: :lol: :lol: załamka :cry:
Damy radę. :spoko:

margo - 2011-08-09, 22:54

Efcik w Markach jest rehabilitacja na NFZ na ul. Fabrycznej nie jeździłam tam, ale więcej mogłaby Ci powiedzieć aga.d bo tam jeżdziła, dziewczyny (moni, paulatajs) jeżdżą też na ul, Balkonową (Targówek) my możemy polecić rehabilitację w pobliskim Wołominie (na NFZ) nas ćwiczy terapeutka z dużym doświadczeniem i jestem bardzo zadowolona :-) baronek jeżeli mieszkasz niedaleko Okuniewa to do Wołomina masz około 15 km. A i na kawę też zapraszamy!


Dodatkowo w Markach jest też (ale chyba dla starszaków) :arrow: fundacja pomocna ręka w Markach myślę, że warto mieć ją na oku.

Efcik my też chętnie Was powitamy :lol:

kabatka - 2011-08-10, 09:18

Effcik chwalony jest też Krasnal na Tarchominie (płaci się coś koło 50 zł miesięcznie i w ramach tego masz rehabilitację).
:arrow: Ich strona

A spotkanie koniecznie musimy gdzieś we wrześniu zorganizować :tak:

Effcik - 2011-08-11, 21:22

Dziewczyny, już mi się ta "stolyca" podoba ;) Niechby nie wiem co, muszę w OWI być z Wami, a Antonio też nie popuści :okular:
Bardzo chętnie się spotkam celem powitania :-D
Tymczasem powalają mnie ceny najmu ;/ buuuuuuuuuuuuuuu

aniak - 2011-08-11, 21:27

Obawiam się, że niebawem inne ceny też Cię powalą ;/ Warszawa jest bardzo drogim miastem. Niestety.
vagabunda8 - 2011-08-11, 21:32

Niestety w całej rozciągłości, drożyzna, ale słyszałam że Szczecin tez jest drogi.
Czekamy, na sygnał, czekamy i godnie powitamy. Z orkiestra i szampanem, kwiatami i czerwonym dywanem. :lol:

Marta Witecka - 2011-08-12, 08:23

Basia, ale rozumiem, że Ty załatwiasz czerwony dywan? :lol:
vagabunda8 - 2011-08-12, 08:25

:tak: i dziewczynkę w stroju ludowym - łowiczankę :lol: Marta, a Ty weźmiesz chleb i sól.

Marta, a tak poważnie, trzeba Ewę z Banderasem upchnąć w OWI, kiedy tam będziesz?

Marta Witecka - 2011-08-12, 08:27

Za dwa tygodnie wracam :papa: , to upiekę własny. Tylko czy zakwas zdążę zrobić... :roll:
Effcik - 2011-08-12, 09:50

Dziewczyny, wiktuały do zamrażarki, bo my zjeżdżamy 1 października :-)
wiedziałam, że jak się przeprowadzę, to wreszcie będzie mnie bujne życie towarzyskie czekać.... ;-)


Antonio dziękuje wszystkim za życzliwość!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group