To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Metody rehabilitacji - Gdzie na rehabilitację w Warszawie

Ania-wiosna08 - 2011-08-12, 10:56

a ja nie polecam KRASNALA na Tarchominie
za to polecam przychodnię na Szajnochy - też niezły dojazd z Marek (to jest na pl.Wilsona)

oczywiście jeśli o rehabilitacji mowa

aniak - 2011-08-12, 11:23

Ewa, ja bym na Twoim miejscu już teraz zadzwoniła do OWI na Pilicką, powiedziała jaka jest Wasza sytuacja i poprosiła o wyznaczenie szybkich terminów konsultacji. Dopiero po nich wyznaczą Wam zajęcia. Nie wcześniej. Spróbuj teraz, wiem, że panie w recepcji pracują. Sekretariat ma wolne do 20 sierpnia.
vagabunda8 - 2011-08-12, 14:28

Ania, to pewno spotkasz na Pilickiej Banderasa, wiesz jakie są terminy?? :shock: Chyba z Matrą coś wymyślimy :lol:
aniak - 2011-08-12, 14:42

Do nas na razie dzwoniła pani z recepcji, żeby podać plan dla Piotrka. I oczywiście prawie nic z tego o co prosiłam w podaniu ;/ Nie mamy logopedy indywidualnego, za to mamy 2 x w tygodniu zajęcia grupowe logopedyczne (dziecko z rodzicem). A przecież wiedzą, że Piotrek idzie do przedszkola i prosiłam o 8 rano i po 13. Kitocha. Mam dzwonić jak będzie czynny sekretariat.
Jak dla mnie są nieredukowalni ! I mam nadzieje, że ktoś z ośrodka tu zagląda i to czyta.
Ciekawe, że moich podań, jak na razie jeszcze ani razu nie rozpatrzyli tak, żeby było dobrze. Zawsze jest pod górkę !!! Jestem zła.

Effcik - 2011-08-12, 20:04

Dzwoniłam na Pilicką, ktoś przy telefonie (nie recepcjonistka) był przychylny i kazał umówić termin we wtorek, a jeśli nie wypali poprosić panią Bronisz do telefonu, podobno się uda...?!
vagabunda8 - 2011-08-12, 21:22

Nie bardzo wiem , kto to jest pani Bronisz? Może Marta zna?
Marta Witecka - 2011-08-12, 21:33

Nie znam, ale widocznie wpływowa osoba! :tak:
monniks - 2011-08-12, 21:34

wydaje mi się, że pani Ela z rejestracji ma tak na nazwisko.
vagabunda8 - 2011-08-12, 21:40

Aaaaaaa,może ta p. popołudniowa zmiana co jest w rejestracji i nigdy nic nie wie? Odesłała Ewę do p.Eli na ranną zmianę.
vagabunda8 - 2011-08-15, 10:41

Ewa, może ranna zmiana nie taka wpływowa, ale kumata. Po południu w recepcji jest pani, która dorabia sobie na emeryturze. Stara się i to bardzo w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Niestety nie rozeznaje się tak w terapiach, konsultacjach jak pani Ela. Pani Ela ma wybitne zdolności odnajdywania wolnych terminów, albo upychania pacjentów w luki. Myślę że najuczciwiej byłoby pogadać o Tobie z szefową.
Effcik - 2011-08-15, 20:29

Super!
Ania-wiosna08 - 2011-08-15, 20:39

ja dzięki tej pani dorabiającej na emeryturze zostałam wykreślona z listy oczekujących na Pilicką
grzecznie i miło prosiłam aby dzwonić do mnie z wolnymi terminami najpóźniej 2 dni przed planowaną wizytą bo musze jakoś urlop zaplanować uprzedzić szefa itp - nie! zawsze dzwoniła ta kobieta do mnie po 18.00 z info że "jutro mam być z dzieckiem na 11.00"
2 razy odmówiłam bo nie mogłam tak z dnia na dzień brac urlop (na żądanie nie wchodzilo w grę) i poprosiłam aby dzowniła np w dzień abym mogła w pracy uprzedzić że np jutro mnie nie ma...nie! musiała zadzwonić za trzecim razem też po 18 więc ja jej mówię że nie mogę a ona = wykreślam dziecko z listy oczekujących

nie docierało jak mówiłam że ja pracuję a nie siedzę w domu i czekam na ich telefon

aniak - 2011-08-15, 20:41

Ania, a czemu nie napisałaś skargi do dyrekcji? Toż to granda !
Ania-wiosna08 - 2011-08-15, 20:45

nie napisałam bo szybko znalazłam poradnię na Szajnochy i do dziś jestem bbb zadowolona z rehab i jakoś nie żałuję tej Pilickiej

a że nie ma kompleksowych zajęć jak na Pilickiej? no trudno
logopedę SI itp ma w tygodniu porcjowane a nie w jednym dniu pod rząd a chyba tam tak jest ?

swoją drogą - parę osób mi kiedyś powiedziało że Pilicka to przemiał i wszystko idzie taśmowo - ciach ciach o do domu? to prawda?

aniak - 2011-08-15, 20:51

Chyba zaczynam nabierać przekonania, że właśnie tak jest. Zależy na jakiego terapeutę się trafi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group