To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Spotkanie integracyjne w Krakowie

ewelkaa - 2013-06-07, 21:19

No niestety tym razem nie. :-( nad czym ubolewam bardzo :-(
violissima - 2013-06-08, 10:51

Ja tez nie dam rady:-(
Mamy w szkole, w której pracuję, Dzień Rodziny i będę biegać z mikrofonem pomiędzy stolikami, boiskami i "krzokami" ;/
Strasznie mi przykro :cry:

Filipina, dzięki za sms'a :*

hazel - 2013-06-08, 11:42

Ja mam nadzieję, że dotrzemy, jeśli jeszcze są miejsca, ale z samym Szymkiem, reszta chłopców nie da rady.

Do zobaczenia :papa:

monikagr - 2013-06-08, 13:15

bywa, że człowieka dopada straszny leń, mnie te leń dopadł :oops:
ale życzę udanej zabawy ;-) :* :spoko:

Margola - 2013-06-08, 14:33

Monia.... a może go pogonisz?
moni30.30 - 2013-06-08, 15:24

Szkoda,że mam dzieciaczki chore ehh :-( sama miałam ochotę napędzić jakieś spotkanie,a gdy spotkanie samo się napędziło,to ja nie mogę na nim być :-x wrrrrr ;/
Filipina - 2013-06-08, 15:31

To kto w ogóle będzie? Bo jak na razie to wszyscy odmawiają :-(
moni30.30 - 2013-06-08, 15:39

A nie dałoby się tego przenieść na za tydzień?? Wiem wiem,marudzę ale może wtedy nawet Tarnów by się zjawił i cała reszta chorowitków i leniuszków :okular:
monikagr - 2013-06-08, 18:16

Margola napisał/a:
Monia.... a może go pogonisz?


ja i może bym go przegoniła :-x
ale Emilia ma plany. Ja wiem, że wszystkie dzieci nasze są i służycie pomocą przy moich bliźniakach, ale odkąd Nikodem zaczął chodzić CHODZI OD KWIETNIA :nradosc: :nradosc: :nradosc: to już jest prawdziwy hardcore
następnym razem nie zawiedziemy :spoko:

madzia26 - 2013-06-08, 20:47

Witam, a ja sobie spokojnie chodze po sklepie (udało mi się samej wypaść na zakupy, Laurcie zostawiłam z dziadkami) a tu sms od Hazel, czy wybieram się na spotkanie, szczerze, to dawno tu nie zaglądalam i nawet nic nie wiedziałam o spotkaniu, zawsze dzwoniła do mnie Moni z informacją hehehehe:)
Jesli można się jeszcze dopisać, to ja bym przyszła z Laurcią

dominikazywczyk - 2013-06-11, 21:21

Monia, może w sierpniu jak przylecimy, to zorganizuje się jakieś spotkanie w Krakowie. Bardzo chętnie bym Was zobaczyła i dzieciaki też?!?
Margola - 2013-06-12, 09:53

Dominika, daj znać kiedy i zorganizujemy coś - ale to nie na ten wątek :-) Zapraszam do tego
dominikazywczyk - 2013-06-13, 17:47

Wiem, wiem, że to nie ten wątek, ale tylko odpisałam Moni, to chyba nic się nie stało? Straszny rygor na tym zakątku :lol: Pozdrawiam.
Margola - 2013-06-17, 09:11

oj, źle mnie zrozumiałaś albo raczej ja się źle wyraziłam, przepraszam - chodziło mi o to, ze jak dasz znać w tamtym wątku to się zajmiemy organizacją. Nieprecyzyjna jakaś jestem.

a rygor akurat dobrze robi forom, widzę po tych, gdzie rygoru nie ma ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group